Přeposlat Fiat 500 pro Barbie

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Fiat 500 pro Barbie

19.03.2009 | Tisková zpráva - Fiat | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Kouzelný Fiat 500 opět překvapil svět a jako pravá celebrita zaujal místa na hlavních stránkách novin. Ruku si podaly dvě ikony - Fiat 500 se převtělil do skvostného dárku pro panenku Barbie, která slaví narozeniny.

Kouzelný Fiat 500 opět překvapil svět a jako pravá celebrita zaujal místa na hlavních stránkách novin. Ruku si podaly dvě ikony - Fiat 500 se převtělil do skvostného dárku pro panenku Barbie, která slaví narozeniny. Spojení Pětistovky a Barbíny je více než symbolické. Obě jsou neopakovatelnými ikonami ve světě módy, jedinečnými produkty, které zaujaly generace a měnily tvář světa. Originální růžový Fiat 500 vytvořený speciálně pro tuto příležitost byl panence Barbie slavnostně předán 9. března, v den na jejích krásných 50. narozenin. Tento módní kousek Pětistovky je zatím poslední z rodiny speciálních modelů. Za panenkou Barbie přijel ulicemi Milána a jeho řidičem nebyl nikdo jiný než Ken. Za doprovodu největších hudebních hitů minulých let se společně vydali na velkolepou slavnost v nákupní galerii La Rinascente na náměstí Duomo. Skvostný Fiátek se tak stal oficiálním vozem oslavenkyně a doprovází ji na její spanilé jízdě po Evropě. 12. března ji dovezl na velkou oslavu v Paříži, v dubnu panenku doprovodí zpět do Milána a od září jí bude partnerem na "Barbie Tour", během které navštíví světové metropole jako Londýn nebo třeba Tokyo. V rámci této unikátní spolupráce firem Fiat a Mattel vznikla i hračka Fiat 500 Cabrio, která je kopií nejnovějšího kabrioletu od Fiatu uvedeného na trh v roce 2009. Vůz Fiat 500C jako hračka pro Barbie bude k dipozici v bílé barvě a zakoupit jej bude možno všude tam, kde se prodává panenka Barbie. Barbie a Fiat 500 představují naplnění přirozené lidské potřeby snít. Snít o jednoduchých věcech, o kráse a životě. Snít může každý a Barbie a Fiat mu naslouchají, jsou to universální ambasadoři, kteří osvobozují každého bez ohledu na jeho společenské postavení. Kdo se odvažuje snít, odvažuje se být svobodný. To je poselství krásných a bláznivých věcí, jako je růžový Fiátek.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Fiat 500 pro Barbie


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.