Přeposlat C3 PICASSO: „magic box“ Citroënu

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

C3 PICASSO: „magic box“ Citroënu

23.03.2009 | Citroen Czech | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

MPV nové generace C3 Picasso, které bude představeno na nadcházejícím pařížském Autosalonu, se v prodejnách Citroënu objeví v prvním čtvrtletí roku 2009.

MPV nové generace C3 Picasso, které bude představeno na nadcházejícím pařížském Autosalonu, se v prodejnách Citroënu objeví v prvním čtvrtletí roku 2009. Model C3 Picasso, který je výsledkem kreativity značky Citroën, se vyznačuje odvážným stylem a inovativní architekturou: nabízí maximální prosvětlení a prostornou kabinu a přitom minimální vnější rozměry. Jeho modularita je intuitivní i efektivní současně a vůz díky ní nabízí zcela nadstandardní možnosti přizpůsobení se všem možným potřebám a touhám zákazníků. Vozy C3 Picasso jsou nabízeny s výkonnými a úspornými motory, které jsou šetrné k životnímu prostředí, díky nimž je vůz C3 Picasso mrštný a obratný, což potěší zákazníky vyhledávající požitek z jízdy a vzrušení.

C3 PICASSO: „magic box“ Citroënu

Prostornost, důmyslnost, hravost... to jsou vlastnosti, které z vozu C3 Picasso dělají víc než obyčejný jednoprostorový vůz, ale skutečný „magic box“, kouzelnou krabičku. Vůz, který bude vyráběn v množství 110 000 kusů ročně ve slovenské Trnavě, je předurčen k tomu, aby zaujal vůdčí postavení na svém trhu, stejně jako ho už zaujaly modely C4 Picasso a Grand C4 Picasso, což jsou v roce 2008 nejprodávanější jednoprostorové vozy v Evropě. Po čertech svůdný Ve voze C3 Picasso se spojují protiklady jako oblé a pravoúhlé linie, modernost a půvab retro stylu, objem a plynulost linií. Výsledkem je vůz novátorského designu s poutavou a současně vyzývavou osobitostí. Jeho čistý a funkční tvar je vyjádřením základního přání vozu C3 Picasso, kterou je využití jeho funkcí ve prospěch pohody uživatelů a to ve všech životních situacích.

C3 PICASSO: „magic box“ Citroënu

Velký zevnitř, malý zvenku Ve voze C3 Picasso se spojuje díky jeho novátorskému tvaru kompaktnost a velkorysost objemu. Je dlouhý 408 cm, široký 173 cm a vysoký 162 cm, výsledkem je obdivuhodně kompaktní příď a vertikálně řešená záď. Toto nevídané uspořádání proporcí přináší všem cestujícím spoustu prostoru. Vynikající je i objem zavazadlového prostoru: až 500 litrů VDA pod zadním platem v pětimístné konfiguraci, tato hodnota bude v segmentu představovat novou referenci.

C3 PICASSO: „magic box“ Citroënu

Stvořený pro zjednodušení života C3 Picasso přináší nový pohled na jednoduchost používání a nabízí snadnou a intuitivní modularitu, umožňující v rekordním čase optimalizovat prostor vozu. Zadní sedadla jsou dělená a jednotlivě je lze posunout o 150 mm, takže se na ně mohou pohodlně usadit osoby všech typů postav. Díky ovladačům v horní části zadních sedadel je lze jednou rukou a jediným pohybem složit. Tato funkce umožňuje ve spojení s mobilní podlahou zavazadlového prostoru vytvořit dokonale rovnou plochu až k opěradlům 1. řady. Tuto délku lze ještě zvětšit na více než 241 cm sklopením opěradla sedadla spolujezdce vpředu.

C3 PICASSO: „magic box“ Citroënu

Jako v bublině Řidič i cestující na palubě C3 Picasso vidí svět panoramaticky. Místo řidiče nabízí mimořádný periferní výhled, který je umožněn čelním sklem s úzkými sloupky. Díky němu a díky vysoko umístěnému sedadlu má řidič přehled o celé silnici. Interiér je ze všech stran obklopen okny, takže je plný světla. S panoramatickou střechou může celková prosklená plocha dosáhnout 4,52 m2, je tedy zcela výjimečná. Tuto příjemnou atmosféru doplňují i nesmírně pohodlná sedadla a vynikající úroveň zvukové izolace. C3 Picasso zkrátka využívá vysoké kvality a spolehlivosti ve prospěch spokojenosti a klidu své posádky.

C3 PICASSO: „magic box“ Citroënu

MPV pro gurmány Radost z řízení nabírá za volantem vozu C3 Picasso nový rozměr, který nemá v segmentu konkurenci. Díky své kompaktnosti a malému průměru otáčení jde o velice dobře ovladatelný vůz, který si snadno poradí s každou překážkou. Jízdní stabilita na úrovni sedanu umožní zvládnout jízdu na jakékoliv silnici v naprostém klidu. Vůz C3 Picasso je určený pro všechny typy silnic, už proto, že je vybaven celou řadou úsporných a přitom efektivních motorů. V nabídce jsou dva benzínové motory nové generace 1,4 VTi 16V 95k a 1,6 VTi 16V 120k a dále naftové motory 1,6 HDi 90k a 1,6 HDi 110k FAP (pro ČR tento motor není k dispozici) již známých vlastností a výkonů. Úrovně emisí CO2 jsou nízké: u motoru HDi 90 dosahují dokonce jen 125 g/km. Vůz C3 Picasso vybavený motorem HDi je navíc opatřen logem Airdream®, které označuje vozy modelové řady Citroën, jež jsou nejšetrnější k životnímu prostředí.

C3 PICASSO: „magic box“ Citroënu

C3 PICASSO Odvážný styl pro nové pojetí objemu
 • Velkorysé a přitom atraktivní tvary
 • Čisté a funkční linie
Velký zevnitř, malý zvenku
 • Vnější architektura ve službách multifunkčnosti
 • Optimální objem interiéru pro větší svobodu pohybu
 • Rekordní objem zavazadlového prostoru
Mnohotvárný vůz
 • Komplexní intuitivní modularita
 • Důmyslně zabudované odkládací prostory
Jako v bublině
 • Panoramatický výhled pro dokonalý přehled o situaci na silnici
 • Místo řidiče, které řízení dodává nový rozměr
 • Komfortní místo k sezení
 • Akustický komfort na úrovni vyššího segmentu
 • Vysoká úroveň kvality, záruka spokojenosti a klidu
Okouzlení na silnici
 • Jízdní vlastnosti na úrovni sedanu
 • Výkonné a úsporné motory, šetrné k životnímu prostředí
 • Výkony zajišťující bezpečnost na nejvyšší úrovni v segmentu
Více informací na: ~1

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku C3 PICASSO: „magic box“ Citroënu


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.