Přeposlat Nejlepším zákaznickým časopisem byl zvolen Volvo magazín LIV

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nejlepším zákaznickým časopisem byl zvolen Volvo magazín LIV

28.04.2009 | Tisková zpráva - Volvo | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Magazín LIV byl vyhodnocen jako Nejlepší zákaznický magazín v sedmém ročníku soutěže firemních prezentací a publikací Zlatý středník. Navíc obdržel zvláštní cenu za Nejlepší grafickou úpravu a Nejlepší titulní stranu.

Magazín LIV byl vyhodnocen jako Nejlepší zákaznický magazín v sedmém ročníku soutěže firemních prezentací a publikací Zlatý středník. Navíc obdržel zvláštní cenu za Nejlepší grafickou úpravu a Nejlepší titulní stranu. Celkem se do soutěže, kterou pořádá profesní sdružení PR Klub, přihlásilo 154 časopisů a firemních periodik jak v tištěné, tak v online verzi. Po prvním hodnocení odborné komise, která má 11 členů, postoupilo do dalšího kola 90 procent médií. Porota hodnotila celkový dojem, přehlednost a funkčnost informací, grafickou úroveň a obrazovou výbavu. „Celkově mohu potvrdit, že profesionalita zpracování rok od roku roste, a to jak v oblasti grafického zpracování, tak i v textové oblasti,“ řekla Luďka Raimondová, garantka letošního ročníku Zlatého středníku. Magazín LIV, dříve známý pod názvem V-style, vydává společnost Volvo Auto Czech pro své zákazníky a příznivce severské značky již osm let. Na špici nejlepších zákaznických magazínů se drží již od prvního ročníku této soutěže.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nejlepším zákaznickým časopisem byl zvolen Volvo magazín LIV


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.