Přeposlat Nezávislé cestování a vodní sporty v PVA EXPO PRAHA

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nezávislé cestování a vodní sporty v PVA EXPO PRAHA

01.03.2019 | Redakce | Komentářů: 0 |

Volnost, nezávislost, svoboda. To jsou synonyma pro cestování v karavanu nebo obytném autě, které je u Čechů rok od roku oblíbenější. Jestli i vy patříte mezi milovníky takového cestování, pak byste si neměli nechat ujít další ročník veletrhu FOR CARAVAN, který od 8. do 10. března 2019 obsadí 3 haly letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA. K vidění budou stovky aut včetně těch luxusních, které stojí řádově jako rodinný dům v Praze. A pokud si neumíte představit léto bez vody, pak navštivte zbývající tři haly letňanského výstaviště, kde se uskuteční další ročník výstavy lodí a vodních sportů FOR BOAT.

Nezávislé cestování a vodní sporty v PVA EXPO PRAHA

Stovky karavanů a obytných aut pod jednou střechou

Jubilejní desátý ročník výstavy FOR CARAVAN nabídne 3 haly nabité novinkami ze světa nezávislého cestování a kempování. Na své si přijdou jak zkušení nomádi, tak i začátečníci, kteří se na svou první cestu teprve chystají. K vidění budou desítky obytných aut, karavanů a přívěsů všech cenových kategorií. Nakouknout tak budete moci i do těch nejluxusnějších kousků, o kterých třeba jen sníte. Většího zastoupení se letos dočkají vestavby do aut, které se v posledních letech těší čím dál větší oblibě. Svůj prostor dostanou i starší modely obytných aut a karavanů. V bazaru karavanů můžete vůz nejen koupit, ale také nabídnout.

Páteční odpoledne bude patřit všem karavanistům. Známá propagátorka kempování a karavaninku Klára Hájek Velinská připravuje blok přednášek. Tématy budou etiketa kempování, krásy Polska nebo kempování v zimě. Ani letos nebude chybět unikátní výstava retro karavanů, kterou připravuje Autoklub České republiky.

Nezávislé cestování a vodní sporty v PVA EXPO PRAHA

Jediná výstava lodí a vodních sportů v ČR

Není tajemstvím, že Češi jsou jedni z největších milovníků vody. Taková koncentrace surfařů, mořeplavců a jachtařů v zemi, která není obehnána mořem, je výjimečná. Letňanské výstaviště nabídne všem milovníkům vodních sportů kompletní přehlídku od oblečení a doplňků pro vodní sporty přes motorové čluny, lodě, plachetnice a vodní skútry až po luxusní jachty. V Hale 6 bude i letos umístěn obří bazén, kde si návštěvníci budou moci vyzkoušet oblíbené vodní sporty pod odborným dohledem. Program bude připraven i pro děti, které se budou moci projet na lodích pro malý jachting. O své zkušenosti a zážitky se podělí Vodní záchranná služba, která i letos přiveze záchranářskou loď a auto, do kterých bude možnost nahlédnout. Český svaz jachtingu pak připravuje prezentaci závodních plachetnic.

Nezávislé cestování a vodní sporty v PVA EXPO PRAHA

Cestovatelský festival Kolem světa

Dvojici veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT doplní i letos cestovatelský festival Kolem světa. Ve čtyřech přednáškových sálech se během víkendu 9. a 10. března představí téměř 50 cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, digitálních nomádů či poutníků. Program obohatí i umělecká vystoupení tanečníků z několika zemí světa, na své si přijdou také vaše chuťové pohárky.

Za jedno vstupné (200 Kč na místě, 165 Kč v předprodeji) můžete navštívit i veletrh FOR CARAVAN. Vstupné na festival Kolem světa: jednodenní 400 Kč, dvoudenní 600 Kč.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nezávislé cestování a vodní sporty v PVA EXPO PRAHA


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.