Přeposlat Večírek pro vášnivé řidiče. S alkoholem? Bez problémů.

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Večírek pro vášnivé řidiče. S alkoholem? Bez problémů.

18.09.2018 | Redakce | Komentářů: 0 |

Máte s kamarády či kolegy slabost pro rychlá kola a chcete společně oslavit narozeniny, povýšení nebo se blíží firemní vánoční večírek a vy přemýšlíte, jak párty pojmout, aby z toho nebyl naprosto všední večer? Představte si například věčírek, kde si každý může sednout za volant závodního auta, šlápnout na plyn a pořádně protočit hřídele. Pití servíruje legendární Stig z televize a ve fotokoutku čeká Luis Hamilton s Michaelem Schumacherem.

Večírek pro vášnivé řidiče. S alkoholem? Bez problémů.

Vidíte? Žádné téma nebo záliba pro nás není překážka. Večírky zkrátka umíme a je jedno, jestli máš slabost pro čokoládu, rychlá kola, nebo moře. Důležité je si zapamatovat, že šéf ti večírek, na který nezapomeneš, zkrátka nezorganizuje.

Když chcete pořádný mejdan podle svého gusta, musíte pro to něco málo udělat. Ale stačí vážně málo! Jděte na www.chcimejdan.cz a večírek vám uspořádáme na klíč. Bude nám stačit, když popíšete, jaké bude mít večírek téma a věkovou skupinu, pro kterou budeme večírek pořádat.

Zbytek už obstaráme my. Pití, jídlo, výzdobu, hudbu, dekorace i zábavné aktivity.

Večírek pro vášnivé řidiče. S alkoholem? Bez problémů.

A rádi pomůžeme přesvědčit i vašeho šéfa. Poptejte na našich webových stránkách www.chcimejdan.cz večírek a my připravíme kalkulaci, aby šéf viděl černé na bílém, že stačí dát pověstnou „zelenou“ a bez starostí se před zaměstnanci blýskne parádním mejdanem. Tomu se říká win-win situace.

Nebojte, kdyby vás zrovna žádné originální téma mejdanu nenapadlo, můžete vyzkoušet některé z našich mnoha večírky prověřených témat jako je James Bond, Retro, Mafia nebo Black&White.

Předběžně objednáváme Lamborghini, vy se zatím podívejte na naše promo video:

Těšíme se na váš mejdan!

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Večírek pro vášnivé řidiče. S alkoholem? Bez problémů.


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.