Přeposlat Rozlouskli jsme za vás: pojistka proti krádeži versus zabezpečovací systém pro vaše auto

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Rozlouskli jsme za vás: pojistka proti krádeži versus zabezpečovací systém pro vaše auto

05.12.2017 | Redakce | Komentářů: 1 |

Váháte, zda zabezpečit své dlouho vybírané vozidlo ještě zabezpečovacím systémem, když si platíte drahou pojistku proti krádeži? Stále zvažujete, jestli to není vyhazování peněz, které byste mohli utratit na něco jiného?

Rozlouskli jsme za vás: pojistka proti krádeži versus zabezpečovací systém pro vaše auto

Nejvíce se v Čechách kradou auta značky Volkswagen či Škoda

Podívejme se do statistik kradených aut. V nich vedou žebříček značky Škoda, Volkswagen či Audi. V bezpečí však nejste ani tehdy, pokud máte auto jiné značky.

Rozlouskli jsme za vás: pojistka proti krádeži versus zabezpečovací systém pro vaše auto

Co riskujete v případě, že máte pouze pojistku proti krádeži

Pokud vám auto ukradnou, přijdete o své tak pečlivě vybrané auto, s vaší preferovanou výbavou, motorem a interiérem, neboť vysledování auta se s největší pravděpodobností nedočkáte. Kromě toho čekejte i to, že Vám pojišťovna vyplatí jen zůstatkovou cenu vozidla, za kterou si pravděpodobně nekoupíte auto stejné třídy a v takové výbavě, jakou jste měli. Pokud Vám i pojišťovna pojistnou událost uzná, připravit se budete muset na měsíce strávené v MHD nebo autobuse či vlaku. Průměrně totiž vyplacení pojistné události v případě krádeže trvá kolem půl roku. Zkuste si to tedy probrat ještě jednou: opravdu se Vám zabezpečovací systém nevyplatí?

Videa jak se lehce krade vůz:

 

 

Jaká je výhoda mít pojistku proti krádeži spolu se zabezpečením?

Nejenže montáží zabezpečovacího systému VAM neztratíte nárok na záruku, ale navíc dostanete i lepší cenu havarijní pojistky.

"Pokud jde o certifikovaný systém, každá pojišťovna musí dát zákazníkovi z ceny pojistky určitou slevu. V případě dražších aut, řekněme v hodnotě 20 000 € a více, pojišťovna vyžaduje třetí či dokonce až čtvrtou úroveň zabezpečení. A tu Vám poskytne právě VAM systém, "přibližuje specialista Richard Vámoš, který pracuje v oblasti zabezpečení aut již více než 20 let.

Navíc, na rozdíl od pojistky, při zabezpečovacím systému neplatíte žádné měsíční poplatky - stačí ho jen jednou namontovat.

Rozlouskli jsme za vás: pojistka proti krádeži versus zabezpečovací systém pro vaše auto

Nepřekonatelnost zabezpečovacího systému VAM

Pokud své auto zabezpečíte systémem VAM, můžete si být jisti, že Vaše auto nikdo neukradne. Říkají to statistiky - VAM systém, 6-cestný elektromechanický zabezpečovací systém, byl dosud namontován do více než 6000 vozidel, zloději to zkoušeli při 500 z nich, ukradené však nebylo ani jedno. Samozřejmě, poškození interiéru vozidla při pokusu o krádež se nevyhnete - což však bude pokryto havarijní pojistkou.

Více výhod a to, jak přesně zabezpečovací systém VAM funguje, najdete na webu: http://www.vamsystem.cz, nebo volejte na 720 075 249.

Rozlouskli jsme za vás: pojistka proti krádeži versus zabezpečovací systém pro vaše auto

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Rozlouskli jsme za vás: pojistka proti krádeži versus zabezpečovací systém pro vaše auto


počet příspěvků: 1

Karel

11.04.2018 v 21:47

To je super! Já bych si do auta rád pořídil něco na principu GSM alarmu. Máme ho v domě a tam funguje bezvadně. S výběrem nám dost pomohl tento návod - https://www.bezpecnydum.cz/bezpecnydum/2-Poradna/7-Vyber-a-druhy-alarmu - tak pokud byste sháněli, určitě mrkněte.

Odpovědět

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.