Přeposlat Louda Auto roste a inovuje: přináší novou pobočku v Praze a volný carsharing

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Louda Auto roste a inovuje: přináší novou pobočku v Praze a volný carsharing

11.10.2016 | Redakce | Tiskové zprávy | Komentářů: 0 |

Společnost Louda Auto 1. října 2016 zakulatila počet svých provozoven na deset a vstoupila tak se svými službami i do Prahy. Nová pobočka jednoho z největších dealerů koncernu Volkswagen v ČR se nachází v Kolbenově ulici v Hloubětíně a nabízí hned několik unikátních výhod. Zároveň chystá Louda Auto díky vlastní leasingové a carsharingové společnosti CAR4WAY nejen pro Pražany zajímavé novinky v oblasti levného, ekologického a praktického cestování.

Louda Auto roste a inovuje: přináší novou pobočku v Praze a volný carsharing

Nová pražská pobočka Louda Auto a CAR4WAY se nachází na top adrese Kolbenova 898/37, Praha 9. V rozsáhlém areálu je k dispozici Salon Volkswagen, kde na 639 m2 najdete 15 výstavních vozů, Salon Škoda s 391 m2 a 9 výstavními vozy a dále autorizovaný servis pro vozy Volkswagen, Škoda a Volkswagen užitkové vozy, disponující 20 zvedáky a 24 servisními stáními.

Bohatá nabídka služeb a jedinečné výhody

Pražská provozovna nabízí kompletní prodejní a poprodejní služby, autobazar prověřených vozů, autopůjčovnu či půjčovnu příslušenství. V prodeji zde návštěvníci najdou vozy Volkswagen, Škoda, Volkswagen užitkové vozy, Škoda Plus a od 1. 1. 2017 i Das Weltauto.

Louda Auto roste a inovuje: přináší novou pobočku v Praze a volný carsharing

Kromě standardních vysoce kvalitních služeb založených na osobním přístupu přináší Louda Auto v Praze i několik unikátních výhod:

 • objednací doba na servis maximálně 5 dnů (místo obvyklých až 2 týdnů)
 • zapůjčení náhradního vozu od 49 Kč s DPH za hodinu – účtuje se po hodinách
 • vlastní off road trať pro zkušební jízdy v modelech SUV (první v ČR)
 • Louda Racing Camp – adrenalinový okruh pro jízdu se sportovními vozy
 • dostatek volných parkovacích míst
 • možnost snídaní (káva, čaj, čokoláda, kobliha atd.)
 • výjimečné zasedací místnosti pro potřeby firemních klientů
 • osobní kontakt přímo i s mechanikem na dílně
 • zdarma odvoz tam a zpět v okruhu Černý Most, Hloubětín, Letňany, Prosek, H a D. Počernice, Vysočany, Kbely, Kyje, Hostavice, Satalice, Střížkov nebo 2x lístek na MHD zdarma 
   

Louda Auto roste a inovuje: přináší novou pobočku v Praze a volný carsharingLouda Auto roste a inovuje: přináší novou pobočku v Praze a volný carsharing

Carsharing – zelená doprava budoucnosti

Do portfolia holdingu Louda patří i CAR4WAY a.s., největší poskytovatel carsharingových služeb v ČR, jež v Praze chystá spuštění volného carsharingu. Plánuje i značné rozšíření nabídky modelů a výrazné navýšení flotily vozů. Zákazníci tak budou moci sdílet nově nejen vícemístné či užitkové vozy, ale i sportovní modely. Samozřejmostí je online rezervace 24 hodin denně či bezklíčkové odemykání vozu.

CAR4WAY je současným lídrem na českém trhu sdílení aut, tedy tzv. carsharingu. V Praze a v Pardubicích disponuje 140 vozy Škoda Rapid, Citigo, Volkswagen Transporter a Volkswagen E-Up. Na začátku roku 2017 plánuje navýšit počet automobilů jen v Praze na téměř 240 a celkem na 300 vozů v osmi městech České republiky, kde provozuje svá dealerství. „Připravujeme také rozšíření našeho portfolia vozů, aby pokrylo maximum potřeb našich klientů. K dispozici jim tak bude například osmimístný Transporter, sedmimístný Caddy nebo užitkový Caddy Maxi v provedení skříň, modely Octavia a Fabia, oba ve variantách Combi. Ti náročnější pak mohou dokonce sdílet a užít si jízdu ve sportovním modelu Octavia RS,“ říká majitel Pavel Louda.

Louda Auto roste a inovuje: přináší novou pobočku v Praze a volný carsharing

Carsharing jako moderní alternativa vlastnictví nebo leasingu vozu

Carsharing od CAR4WAY zahrnuje veškeré náklady na provoz vozu včetně nákladů na pohonné hmoty, pojištění, servis, apod. Zákazníci platí pouze cenu za dobu užívání vozu a najeté kilometry. „Služba se vyplatí lidem, kteří potřebují čas od času něco převézt, vyjet si na výlet nebo cokoli vyřídit. Oproti vlastnictví vozu je výhodná především pro ty, kteří za rok nenajezdí více než 10 tisíc kilometrů. Výhodou je také její flexibilita – automobil je možné zapůjčit si podle potřeby jen na hodinu nebo třeba na několik kilometrů. Prostě nevázat se žádnými měsíčními splátkami nebo denními zápůjčkami. 24 hodin denně, s on-line rezervací vozů přes internet nebo prostřednictvím mobilní aplikace,“ říká Martin Feller, obchodní ředitel CAR4WAY a.s. a Louda Auto a.s. a dodává: „Carsharing má do budoucna potenciál stát se součástí pražské integrované dopravy, sloužit může i jako návazná doprava v cílových destinacích pro vlakové cestující, tak jak to funguje například v Německu. Obdobné využití vidíme i v rámci administrativních nebo obchodních center či rezidenčních komplexů.“

Louda Auto roste a inovuje: přináší novou pobočku v Praze a volný carsharing

Službu ocení i firmy. Pro ty může být sdílení některých typů vozů výhodnější variantou než operativní leasing nebo autopůjčovna. Již nyní CAR4WAY pilotuje projekt firemního i zaměstnaneckého carsharingu například i s tak velkou firmou, jako je Skanska.

Jak to funguje v praxi:

 • Registrace uživatele, uzavření smlouvy a přidělení karty (osobní návštěva)
 • On-line rezervace přes mobilní aplikaci nebo webovou stránku
 • Vyzvednutí vozu, odemknutí a začátek rezervace přiložením karty ke čtecímu modulu za čelním sklem vozu
 • Vyzvednutí klíčku z přihrádky a odjezd
 • Vrácení vozu, zamčení kartou, konec rezervace
 • Týdenní fakturace
   

Louda Auto roste a inovuje: přináší novou pobočku v Praze a volný carsharing

Volný carsharing – neomezená mobilita pro Prahu

Zatímco doposud bylo třeba vrátit sdílený vůz do tzv. stejné lokality, CAR4WAY nyní přichází s revoluční novinkou, tzv. volným carsharingem, který je nyní v pilotním provozu. V praxi to znamená, že v rámci městských částí 5, 6 a 8 nebude nutné vracet auto do oblasti místa nástupu. Postupně je v plánu rozšiřovat a spojovat další městské části v jednu lokalitu. „Naším cílem je ušetřit klientům čas, usnadnit plánování a zefektivnit využívání našich vozů. Využívaný automobil proto budou moci v rámci konkrétních městských částí vrátit kamkoliv,“ dodává Martin Feller.

S carsharingem od CAR4WAY mohou registrovaní uživatelé jezdit již od 3,90 Kč za km včetně paliva. Cenu jízdy je možné spočítat na jednoduché kalkulačce online.

Louda Auto roste a inovuje: přináší novou pobočku v Praze a volný carsharing

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Louda Auto roste a inovuje: přináší novou pobočku v Praze a volný carsharing


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.