Přeposlat Jak na nákup ojetiny ze zahraničí?

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Jak na nákup ojetiny ze zahraničí?

11.04.2016 | PR článek | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Zalíbilo se Vám auto inzerované v zahraničí! Není divu! Podle výzkumů Čechy stále hojně láká koupě ojetých vozů ze zahraničí s cílem získat kvalitní a spolehlivý automobil za nižší cenu! Preferovány jsou zejména ojetiny z Německa, Švýcarska, Belgie, Itálie, Francie a ze zámoří. Ukazuje se, že tato volba přináší mnohé výhody; nese však s sebou i určitá rizika.

Jak na nákup ojetiny ze zahraničí?

zahraničních zemích je konkurence mezi automobilovými výrobci podstatně vyšší, a tak zde lze i modely prestižních značek, jako je Audi, Porsche, BMW či Mercedes-Benz, sehnat za mnohem nižší cenu. Takovým způsobem se lze dostat i k modelům, které nejsou na našem trhu běžně k dostání. Zahraniční motoristé navíc mají silnější tendenci brát automobily jako spotřební zboží, a tak je častěji v průběhu života obměňovat. Svou roli bezesporu hraje i lepší stav silnic v zahraničních zemích.

Jak na nákup ojetiny ze zahraničí?

Na druhou stranu se při koupi ojetiny ze zahraničí vystavujete většímu riziku nejrůznějších podvodů. U aut inzerovaných v zahraničí se lze nejčastěji setkat s nepravdivými údaji o technickém stavu, se zfalšovanými doklady či s pochybným původem. Z tohoto hlediska se vyplatí vybírat z nabídek oficiálních autosalonů nebo prodejců ojetin patřících pod konkrétní značku. Jejich ceny jsou logicky navýšeny, ale stále se rozhodně vyplatí.

Další nesnáz představuje samotná přeprava vozu do Čech. Dovoz je nejen finančně nákladný, ale pojí se s ním i řada administrativních úkonů, poplatky a pojištění. Právě administrativa se může stát skutečným oříškem. Pokud neovládáte perfektně daný jazyk, vyplatí se Vám zaplatit si služby tlumočníka či překladatele, který Vám pomůže i se zněním kupní smlouvy. Podvodní prodejci v ní totiž velmi často uvádějí, že se na automobil nevztahují žádné záruky.

Jak na nákup ojetiny ze zahraničí?

Koupit auto v zahraničí rozhodně není nemožné a může proběhnout zcela bez problémů. Ideální je se obrátit na prověřené společnosti, které Vám koupi zprostředkují a vyřídí za Vás vše potřebné. Příkladem takové společnosti je autobazar ARHO, který Vám nabízí následující služby:

  • Dovoz Vámi vybraného vozu v rámci inzerce zahraničních autoprodejců, zařízení veškerých formalit spojených s dovozem a následně s přihlášením v ČR
  • Dovoz automobilu dle Vaší poptávky a následného výběru našimi odborníky ze zemí Evropy i zámoří, vyřízení veškerých formalit spojených s dovozem a následným přihlášením v ČR

 

Autobazar ARHO, který najdete v Malešicích nedaleko centra Prahy, Vám přináší širokou nabídku vozů s garancí najetých kilometrů a historie. Kromě dovozu aut ze zahraničí autobazar ARHO dále zajišťuje výkup aut či zprostředkování výhodného financování či pojištění.

Jak na nákup ojetiny ze zahraničí?

Více informací na www.arho.cz.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Jak na nákup ojetiny ze zahraničí?


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.