Přeposlat Víte, co o Vás prozrazuje barva Vašeho vozu?

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Víte, co o Vás prozrazuje barva Vašeho vozu?

18.02.2016 | PR článek | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Barva vozu je jedním z důležitých faktorů, které bereme v úvahu při koupi vozu. Ukazuje se, že Češi bývají v této oblasti konzervativní a překvapivě stálí.

Víte, co o Vás prozrazuje barva Vašeho vozu?

I loni, tedy roku 2015, se jednoznačně nejoblíbenější barvou stala bílá, která žebříčku popularity vévodí již od roku 2007. Za bílou pak následují stálice, jako je černá, stříbrná a šedá. Pouze jedna čtvrtina prodaných vozů v loňském roce se pyšní výraznějším odstínem. V tomto segmentu vítězí modrá, následuje červená a dále hnědá.

Vedle tradičních barev se oblibě i nadále těší povrchové úpravy, mezi nimiž na celé čáře vítězí metalíza, následovaná perleťovým lakem.

A víte, co o Vás zvolená barva vozu vypovídá?

Bílá

Bílá naznačuje, že máte vkus a jste elegantní. Také poukazuje na touhu vypadat moderně a mladistvě. Bílá je též spojována s upřímností a čistotou. Z praktické stránky vyžaduje větší údržbu, a tak poukazuje i na skutečnost, že jste ochotni svému autu věnovat patřičnou pozornost.

Černá

Černá je barvou luxusu. Symbolizuje energii, odvahu, jistotu a moc. Proto je také nejoblíbenější barvou v segmentu luxusních vozidel.

Víte, co o Vás prozrazuje barva Vašeho vozu?

Stříbrná

Stříbrná je honosná barva, která je spojována s vytříbeným vkusem, elegancí a důstojností. Rádi ji volí příslušníci vyšších tříd.

Šedá

Šedá není tak nápadná a vyzývavá – odhaluje, že si na nic nehrajete, nic si nedokazujete. Je spojována s tradicí, rozvahou a zralostí.

Červená

Červená barva představuje sílu, akci, energii a mužnost. Tuto barvu rádi volí kariéristé, lidé zábavní a extroverti.

Víte, co o Vás prozrazuje barva Vašeho vozu?

Modrá

Modrá je považována za šťastnou barvu. Vyjadřuje stabilitu, upřímnost a vyrovnanost. Modré auto vybírají nejčastěji ženy a rodiny.

Víte, co o Vás prozrazuje barva Vašeho vozu?

Hnědá

Majitelé hnědých aut jsou individualisté – žijí si svůj život podle vlastních měřítek, nepodřizují se trendům, ani tlaku okolí. Hnědá barva tak může mít až bohémský nádech.

Víte, co o Vás prozrazuje barva Vašeho vozu?

TIP: Pokud se rozhodnete, že své auto koupíte v autobazaru ARHO v Malešicích nedaleko centra Prahy, bude volba barvy Vaší jedinou starostí. V rodinném autobazaru ARHO totiž najdete pouze prověřené vozy s garancí původu a počtu najetých kilometrů a v dobrém technickém stavu. Odborníci autobazaru ARHO Vám pomohou nejen s volbou vozu přesně podle Vašich potřeb, ale také s potřebnou administrativou. Využít zde můžete i doplňkové služby, jako je zajištění financování či pojištění.

Zkrátka, z autobazaru ARHO se můžete se svým novým vozem ihned vydat na cesty.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Víte, co o Vás prozrazuje barva Vašeho vozu?


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.