Přeposlat Prodej vozu bez rizika? Vsaďte na autobazar!

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Prodej vozu bez rizika? Vsaďte na autobazar!

15.12.2015 | PR článek | Zajímavosti | Komentářů: 2 |

V článku „Koupě vozu v autobazaru? Dobrá volba!“ jsme Vám ukázali, že autobazary představují nejlepší možnost, pokud chcete koupit ojetý vůz rychle, snadno a s minimem rizika. Autobazary jsou však vhodnou volbou i v opačném případě – tedy tehdy, když chcete svůj vůz prodat. Seznamte se s výhodami, které Vám autobazary v této situaci přináší.

Prodej vozu bez rizika? Vsaďte na autobazar!

Koupě vozu v autobazaru? Dobrá volba!

Pokud svůj vůz prodáte přímo autobazaru, máte ohromnou výhodu, že se částku za něj dozvíte téměř okamžitě. I k samotnému vyplacení částky obvykle dochází ihned. Výkup vozu autobazarem je tedy bezkonkurenční, co se rychlosti prodeje týče. Navíc se vůbec nemusíte starat o prezentaci a propagaci vozu a o jednání s případnými zájemci o koupi, které je mnohdy časově velmi náročné. Stejně tak neřešíte přípravu kupní smlouvy, ani vyřízení potřebné dokumentace.

Autobazar také jako vlastník vozu přebírá veškeré záruku vůči budoucímu majiteli, takže se nemusíte obávat žádných pozdějších reklamací. Také přehlášení vozu na autobazar bývá velmi snadné – většina kvalitních autobazarů totiž kompletní zajištění převodu nabízí mezi svými doplňkovými službami. Různé komplikace převodu vozu vzniklé se zrušením polopřevodu se Vás tak prakticky nedotknou.

Prodej vozu bez rizika? Vsaďte na autobazar!

Abyste byli s průběhem prodeje Vašeho vozu maximálně spokojeni, obracejte se pouze na zavedené a renomované autobazary. Také vždy pečlivě pročtěte znění smlouvy – ta by měla zejména obsahovat částku, termín jejího vyplacení a případné sankce za nedodržení stanoveného termínu. Smlouva by také měla zahrnovat specifikaci odpovědnosti za právní a technické vady na vozidle v době prodeje – v případě přímého odkupu vozu autobazarem, nese odpovědnost autobazar; v případě komisního prodeje, kdy autobazar prodej pouze zprostředkovává, odpovědnost za vady máte Vy.

Prodej vozu bez rizika? Vsaďte na autobazar!

Přístup a nabízené služby se samozřejmě liší v jednotlivých autobazarech. Pokud chcete vsadit na jistotu, navštivte autobazar ARHO v Malešicích, který svým klientům nabízí:

  • Výkup vozu za maximální možnou cenu s výplatou peněz ihned a v hotovosti
  • Komisní prodej zahrnující profesionální propagaci vozu na prodejní ploše a webových stránkách autobazaru i na předních českých automobilových portálech, pojištění proti krádeži a živelné pohromě a údržbu vozu
  • Výkup auta v pohodlí Vašeho domova
  • Výkup auta na protiúčet – svůj starý vůz můžete při koupi nového vozu v autobazaru ARHO použít jako protihodnotu nebo jako první splátku v rámci leasingové nebo úvěrové smlouvy
  • Zprostředkování převodu vozidla včetně vyřízení veškeré administrativy

 

Prodej vozu bez rizika? Vsaďte na autobazar!

Autobazar ARHO – svěřte prodej svého vozu do těch nejlepších rukou!

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Prodej vozu bez rizika? Vsaďte na autobazar!


počet příspěvků: 2

Petr Nejedlý

06.01.2017 v 17:30

Co se týče předprodejní přípravy auta, když se to chystáte prodat do autobazaru, můžu doporučit jeden vcelku dorbý článek, který popisuje co a jak se má dělat, a proč je to dobré: http://www.united-c.cz/jak-odstranit-zapach-z-vozu/

Odpovědět

dalibor

16.10.2019 v 20:56

Je to pravda, já jsem si před rokem kupoval auto na https://autobazar.biginzerce.cz/ a s autem jsem doteď naprosto spokojený. Dokonce jsem zatím neřešil kromě běžné údržby žádnou opravu, takže vážně super.

Odpovědět

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.