Přeposlat Podle čeho Češi vybírají ojetá auta?

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Podle čeho Češi vybírají ojetá auta?

08.12.2015 | PR článok | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Výběr vozu není nic jednoduchého! Při koupi totiž musíme zvážit hned několik důležitých faktorů najednou! Podle čeho ojetý vůz vybírají čeští zákazníci? Sestavili jsme pro Vás seznam TOP faktorů, kterým Češi dávají největší váhu!

Podle čeho Češi vybírají ojetá auta?

Pokud byste na první místo kladli technický stav vozu, budete nejspíš zklamáni. Ukazuje se, že drtivá většina kupujících není schopna rozpoznat technickou kvalitu vozu, a tak se orientuje především podle ceny. Technický stav vozidla je tedy při rozhodování až druhotný, přičemž velkou pozornost zákazníci věnují historii servisních kontrol vybraného vozu – tento krok je logický, neboť právě kvalitní a pravidelná servisní péče je jedním z předpokladů dobrého technického stavu vozu. Obdobně se zákazníci zajímají o historii škodných událostí.

Podle čeho Češi vybírají ojetá auta?

Velkou roli při výběru ojetiny hraje také značka a její pověst. Z dlouhodobého hlediska je na českém trhu nejúspěšnější Škoda, dále Hyundai a Volkswagen. Škoda je navíc značkou s nejmenším poklesem hodnoty. Dobré postavení v tomto ohledu mají dále značky Dacia, Hyundai a Kia. K dalším důležitým aspektům pak patří spotřeba paliva, výkon motoru, typ paliva a bezpečnost. Ohled zákazníci berou také na praktickou stránku, tedy na využití vozidla a jeho velikost. U dražších modelů pak rozhoduje také výbava. Stav tachometru překvapivě nepatří na první příčky – důvodem je skutečnost, že jeho kontrola je pro laiky opravdovým oříškem. Stejně tak se čeští zákazníci příliš nezajímají o to, zda na vozidlu nelpí finanční závazky. Naopak velkou váhu má to, co je vidět na první pohled – tedy design a barva vozu. Největší popularitě se těší bílá barva, následuje šedá a černá.

Češi si obecně při koupi vozu příliš nevěří, a proto v drtivé většině spoléhají na radu partnera, rodiny a přátel, méně pak na radu automechaniků. Jen malé procento ví o placené službě speciálních poradců, kteří s výběrem auta dokážou opravdu pomoci a ohlídají i právní stránku věci.  

Podle čeho Češi vybírají ojetá auta?

Pokud chcete mít jistotu, že Váš výběr bude trefou do černého, nakupujte v autobazaru ARHO v Malešicích. Autobazar ARHO na český trh přináší úžasnou nabídku vozů a garantuje jejich dobrý technický stav. Navíc jako první v České republice přinesl svým zákazníkům garanci původu a najetých kilometrů. Vyberete-li si auto v autobazaru ARHO, nemusíte se tedy obávat stočeného tachometru, nebo toho, že je vozidlo v evidenci Policie ČR nebo v zahraničí evidováno jako odcizené či totálně havarované nebo že se nachází v evidenci leasingových společností. Využít zde navíc můžete rad a pomoci odborných techniků, kteří Vám pomohou také s veškerou administrativou.

Podle čeho Češi vybírají ojetá auta?

Autobazar ARHO – skvělé místo pro úspěšnou koupi vozu!

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Podle čeho Češi vybírají ojetá auta?


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.