Přeposlat Nenechte si ukrást auto! Víme, jak odradit zloděje!

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nenechte si ukrást auto! Víme, jak odradit zloděje!

11.11.2015 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Nechali byste venku bez dozoru svoji aktovku, peněženku nebo třeba tašku s nákupem? Určitě ne! V případě automobilu, však – pokud nejsme majiteli garáže – nemáme na vybranou. Krádež auta je noční můrou snad každého řidiče, proto se rozhodně vyplatí myslet na prevenci a vsadit na některou z forem zabezpečení, které zvyšuje šanci, že svůj vůz najdete vždy tam, kde jste jej nechali.

Nenechte si ukrást auto! Víme, jak odradit zloděje!

Skoro třetinu celkové kriminality v České republice představují krádeže aut. Pouhých 15% odcizených aut je nalezeno; mnohé z nich jsou však značně poškozené. Pokud nechcete čekat, kdy se mezi nešťastníky zařadíte i Vy, investujte do zabezpečení svého vozu – výdaje na zabezpečení nejsou nijak vysoké a navíc můžete ušetřit i na pojistce.

Zabezpečení vozu můžete zvolit elektronické, mechanické, nebo ideálně jejich kombinaci. Mezi nejčastější elektronická zabezpečení vozu patří alarm. Zkušenosti posledních let však ukazují, že alarm zkušené zloděje příliš neodradí a ani okolí jim již nevěnuje dostatečnou pozornost. Vhodnou volbou v rámci elektronického zabezpečení je proto například imobilizér, který brání naběhnutí motoru bez správného klíče, nebo ideálně pak monitorování vozu pomocí GPS, které neustále sleduje jeho přesnou polohu. Sledovací zařízení jsou sice spolehlivou, ale zároveň nákladnou záležitostí, proto se vyplatí zejména u dražších vozů.

Na rozdíl od nich se instalace mechanického zabezpečení pohybuje v řádu stovek korun a zloděje zpravidla odradí hned na první pohled. Způsobů mechanického zabezpečení je hned několik: blokování volantu, zámek řadicí páky a pedálů, bezpečností botičky, kódování autoskel apod. Všechny způsoby jsou cenově dostupné a vykazují vysokou účinnost. Snížení rizika krádeže u pevně a kvalitně mechanicky zamčeného vozu si uvědomují i pojišťovny, které v případě použití tohoto typu zabezpečení poskytují zákazníkovi výrazné slevy na pojištění vozu.

Nenechte si ukrást auto! Víme, jak odradit zloděje!

Pokud chcete svůj vůz nechat zabezpečit profesionálně, navštivte autobazar ARHO V Malešicích nedaleko centra Prahy. Autobazar ARHO v Malešicích se zabývá nejen prodejem a výkupem prověřených vozů, ale nabízí i mnohé doplňkové služby. Vedle montáže mechanického zabezpečení vozu si zde můžete zařídit i financování a pojištění vozu či administrativu spojenou s jeho přihlášením. Najdete zde také servis, pneuservis, myčku aut či půjčovnu dodávek a vozíků. V autobazaru ARHO na jednom místě naleznete vše potřebné pro bezpečnou i radostnou jízdu.

Nenechte si ukrást auto! Víme, jak odradit zloděje!

Jak se říká, štěstí přeje připraveným, proto nedejte zlodějům ani sebemenší šanci.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nenechte si ukrást auto! Víme, jak odradit zloděje!


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.