Přeposlat Volkswagen partnerem nejdůležitějšího maratonského závodu v Evropě

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Volkswagen partnerem nejdůležitějšího maratonského závodu v Evropě

28.03.2009 | Tisková zpráva - Volkswagen | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Volkswagen je také v letošním roce hrdým partnerem Pražského mezinárodního maratonu. Spojení značky Volkswagen s Pražským mezinárodním maratonem získalo koncem loňského roku zcela nový rozměr.

Volkswagen je také v letošním roce hrdým partnerem Pražského mezinárodního maratonu. Spojení značky Volkswagen s Pražským mezinárodním maratonem získalo koncem loňského roku zcela nový rozměr. Společnost Prague International Marathon se totiž stala jedinou organizací na světě, která se může prezentovat třemi oceněními IAAF Silver Label Road Races pro rok 2009! Stává se nejdůležitější evropskou běžeckou metropolí. „Je nám ctí, že se můžeme i nadále podílet na sportovní akci, jejíž renomé je nejen v České republice, ale i v zahraničí na té nejvyšší úrovni. Získané osvědčení potvrzuje smysluplnost konání takových akcí v našich končinách,“ říká Vratislav Strašil, vedoucí divize Volkswagen - osobní vozy společnosti Import VOLKSWAGEN Group. Zatímco pro loňský rok byly takto certifikovány dva z hlavních závodů - Hervis 1/2Maraton Praha a Volkswagen Maraton Praha - pro letošní rok se již organizátoři mohou pochlubit tímto oceněním pro všechny tři hlavní tratě. K maratonu a 1/2maratonu se připojila 10kilometrová trať Běhu pro muže v rámci Tesco Grand Prix Praha, specifická svou atmosférou večerní Prahy. ~i1 Mezinárodní atletická federace (IAAF) každoročně uděluje prestižní Silver a Gold Labels - stříbrné a zlaté známky kvality běžeckých tratí. Dálkové silniční závody hodnotí speciální porota IAAF, v čele s Laminem Diackem, prezidentem federace. K hlavním posuzovaným kritériím patří úroveň trasy závodu, účast elitních běžců, rozsah mezinárodního mediálního pokrytí, bezpečnostní a zdravotní opatření. Také v letošním roce bude Volkswagen u všech tří částí série závodů Pražského mezinárodního maratonu. Již 28. března se koná Hervis 1/2 Maraton, jehož součástí je i firemní týmový půlmaraton a firemní štafetový půlmaraton. Ve dnech 9. - 10. května se pak koná hlavní Volkswagen maratonský víkend, během něhož si budou všichni zájemci zazávodit v kategoriích: Volkswagen Maraton Praha, Volkswagen Firemní Maraton Praha (štafeta), Volkswagen Firemní Maraton Praha (tým), Volkswagen Rodinný Minimaraton 4,2 km, Allianz Eko Procházka 2 km a In-line party 6,5 km. Letní sezónu pak 12. září zakončí Tesco Grand Prix složená z Metro Běhu pro muže 10 km, adidas Běhu pro ženy 5 km, Tesco Běhu pro život 3,8 km, Hilton Barmanského běhu a z Běhu ambasád. Od dubna do května pak probíhají v regionálních městech závody studentů pod názvem Garnier Juniorský maraton.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Volkswagen partnerem nejdůležitějšího maratonského závodu v Evropě


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.