Přeposlat Zajistěte si pojištění automobilu na míru!

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Zajistěte si pojištění automobilu na míru!

13.10.2015 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 3 |

Každý majitel motorového vozidla musí být pojištěn. Jak sám název napovídá, zákonné pojištění odpovědnosti neboli povinné ručení je ze zákona povinné – vozidlo bez platné pojistky tedy nesmí vyjet na silnici. Uzavření druhého nečastějšího pojištění – pojištění havarijního – pak záleží zcela na rozhodnutí majitele vozu. Rozhodně se ale vyplatí!

Zajistěte si pojištění automobilu na míru!

Povinné ručení kryje riziko škod, které způsobíte při provozu vozidla třetí osobě či osobám. Platným dokladem povinného ručení je pak tzv. Zelená karta, která platí téměř ve všech státech Evropy. Pozor! Povinné ručení se nevztahuje na škodu, kterou na svém vozidle způsobíte vlastním zaviněním – od toho tu je havarijní pojištění.

Havarijní pojištění může sloužit také k ochraně vozidla před škodami způsobenými živly a dále v důsledku havárie, vandalismu či odcizení – havarijní pojištění zkrátka kryje škody na vozidle bez ohledu na to, kdo nebo co je způsobilo. 

Pojistnou ochranu povinného ručení a havarijního pojištění rozšiřuje doplňkové pojištění kryjící další rizika, která mohou motoristy na cestách potkat. V rámci doplňkového pojištění patří k nejvyhledávanějším pojištění skel, úrazové pojištění přepravovaných osob, pojištění zavazadel a pojištění náhradního vozidla.

Zajistěte si pojištění automobilu na míru!

Společností, které nabízejí pojištění vozidel, je na českém trhu celá řada – jejich nabídky se navíc rozsahem krytí a cenou pojištění mnohdy významně liší. Jak si tedy vybrat pojištění vozidla přesně dle svých požadavků, potřeb i možností?

V případě, že jste se rozhodli koupit si vůz v autobazaru ARHO v Malešicích máte vyhráno! Specialisté autobazaru ARHO Vám totiž pomohou vybrat optimální variantu či kombinaci pojištění tak, aby byly Vaše potřeby pokryty v plné míře a Vy si tak mohli užívat bezstarostných jízd. Z autobazaru ARHO tedy ihned odjíždíte nejen v novém, ale navíc i pojištěném voze, což významně ušetří Váš čas i peníze.  Autobazar ARHO spolupracuje s těmito pojišťovnami: Generali pojišťovna a.s., Kooperativa pojišťovna a.s. a Uniqa pojišťovna a.s., z jejichž nabídky pojištění si jistě vyberete.

Zajistěte si pojištění automobilu na míru!

Autobazar ARHO: Vše pro bezpečnou jízdu již od prvního kilometru!

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Zajistěte si pojištění automobilu na míru!


počet příspěvků: 3

Tereza

13.10.2015 v 10:59

Mně osobně se nejvíce osvědčil srovnávač povinného ručení http://www.srovnavacpovinnehoruceni.com/ Vždycky přes něj najdu nejlevnější povinné ručení a každý rok na tom ušetřím dost peněz :-) Papa Terka

Odpovědět

XERXES

11.05.2019 v 21:19

Já jsem si nové povinné ručení našel přes https://www.insiacare.cz/nejlevnejsi-povinne-ruceni-nejkvalitnejsi/ a naprostá spokojenost. Na to, že je v mém autě poměrně silný motor, platím opravdu příznivou cenu.

Odpovědět

xaVY

22.10.2019 v 23:39

Když jsem si přes https://www.top-pojisteni.cz/havarijni-pojisteni sjednával havarijní pojištění, také jsem měl pár zvláštních požadavků. U nás ve městě totiž celkem řádí vandalové, a tak jsem chtěl mít u auta i připojištění proti vandalismu, protože si myslím, že se to opravdu vyplatí. Utržená zpětná zrcátka totiž u nás v ulici vídám docela často.

Odpovědět

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.