Přeposlat Jak nejvýhodněji financovat koupi ojetého vozu?

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Jak nejvýhodněji financovat koupi ojetého vozu?

10.10.2015 | Tisková zpráva | Tipy, triky, rady | Komentářů: 0 |

Potřebujete si rychle koupit vůz a rozhodli jste se, že jej pořídíte v autobazaru? Stále však nemáte požadovanou hotovost? Nevadí! Už nemusíte čekat, až si naspoříte. V současné době totiž existuje celá řada výhodných finančních produktů vhodných k financování ojetých vozů. Stačí si jen vybrat ten pravý.

Jak nejvýhodněji financovat koupi ojetého vozu?

Velmi oblíbený a využívaný způsob, jak financovat koupi ojetiny, představuje úvěr. A není divu – právě úvěr novému majiteli vozu přináší řadu výhod a celou obchodní transakci velmi usnadňuje. Koupíte-li si ojetý vůz na úvěr, stáváte se ihned jeho právoplatným majitelem. Dobu splácení si můžete libovolně zvolit a dluh dokonce i jednorázově splatit ještě před vypršením smlouvy. V případě úvěru obvykle ručíte samotným vozem, nebo za Vás ručí 3. osoba coby ručitel. Další nezanedbatelnou výhodou úvěru je možnost odepisovat si vůz v účetnictví (vhodné pro podnikatele) nebo uplatnit splátky jako nákladovou položku (vhodné pro příspěvkové a neziskové organizace). Zdravotně postižení občané pak mohou v rámci úvěru čerpat i státní dotace. Úvěr navíc nepodléhá DPH z finančních služeb.

Další možností je leasing. Jeho hlavním rozdílem oproti úvěru je skutečnost, že majitelem vozu je po celou dobu splácení leasingová společnost – majitelem se tedy stanete až po zaplacení všech splátek. Leasingovou smlouvu navíc musíte uzavřít minimálně na 3 roky, přičemž dluh běžně nelze předčasně splatit. Přesto je leasing jednou z nejvyužívanějších forem financování, a to hlavně mezi podnikateli – ti si mohou splátky započítat do daňově uznatelných nákladů, a tak citelně ušetřit.

Díky těmto finančním produktům si může vůz pořídit skoro každý, a to téměř okamžitě. Pokud Vás lákají výhody těchto způsobů financování, ale děsí Vás představa zdlouhavého hledání kvalitní finanční společnosti či vyřizování náročné administrativy, kupte si vůz zkrátka tam, kde se o vše postarají.

Stejně jako v autobazaru ARHO, kde Vám při koupi ojetého vozu nabídnou i zprostředkování nejvýhodnějšího financování na míru. Úvěrovou i leasingovou smlouvu uzavíráte přímo v autobazaru a s vybraným vozem ihned odjíždíte. Specialisté autobazaru ARHO Vám podrobně představí možnosti financování a pomohou Vám vybrat tu nejvýhodnější. Leasing i úvěr zprostředkovaný v ARHO navíc obsahuje povinné ručení a havarijní pojištění. V ARHO si též můžete zařídit pojištění splátek pro případ neschopnosti splácet z důvodu nemoci či nezaměstnanosti. Veškerou administrativu pracovníci ARHO vyřídí za Vás, a to zcela bez poplatků. Celý proces Vám zabere jen několik minut.

Jak nejvýhodněji financovat koupi ojetého vozu?

Na autobazar ARHO se můžete obrátit i v případě, že jste si vůz vybrali jinde! Stačí jedna návštěva autobazaru s vybraným vozem a za pár minut máte vše vyřízeno.

Spočítejte si již nyní výši svých splátek: http://www.arho.cz/form-vypocet-splatek.html

Jak nejvýhodněji financovat koupi ojetého vozu?

Autobazar ARHO: Vše pro výhodný a bezpečný nákup ojetého vozu!

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Jak nejvýhodněji financovat koupi ojetého vozu?


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.