Přeposlat Hyundai - nejlepší půlrok v Evropě

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Hyundai - nejlepší půlrok v Evropě

21.07.2015 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Společnost Hyundai vykázala v Evropě za první pololetí 2015 rekordní počet prodaných vozů. Evropští zákazníci si koupili 237.221 nových aut, což je pro značku historické maximum. Prodeje Hyundai v Evropě tak stejně jako v České republice neustále rostou, přestože například český trh skutečně prodaných vozů naopak klesá.

Hyundai - nejlepší půlrok v Evropě

Rekordní prodeje v Evropě představují nárůst o 8,1% oproti loňským 219.373 registracím ve stejném období. Růst podpořilo zavedení nových modelů, zejména nových generací i20, i30 a i40. Významný nárůst poptávky výrobce dále očekává v souvislosti se  zahájení prodeje zcela nového modelu Tucson.

V průběhu roku 2015 Hyundai obnoví 80 % své evropské modelové nabídky. „Náš závazek je vyrábět auta, která splňují specifické požadavky evropských zákazníků. Tento přístup nám pomáhá udržet růst tržeb na tomto velmi konkurenčním trhu. Máme pravděpodobně nejmladší modelovou nabídku vozidel, která je navíc posílena úplně novým modelem Tucson. Věříme, že tato novinka nám pomůže dále posunout vnímání naší značky a přiláká ještě více nových zákazníků k Hyundai," uvedl Thomas A. Schmid, výkonný ředitel Hyundai Motor Europe.

Během prvního pololetí roku 2015 představovaly vozy Hyundai 3,2 % všech automobilů registrovaných v Evropě, což odpovídá podílu na trhu dosaženého automobilkou během stejného období loňského roku.

Více než 90 % vozidel Hyundai prodávaných v regionu jsou navrženy, konstruovány a testovány v Evropě, aby co nejvíce splňovaly potřeby evropských zákazníků. A 90 % z nich je kompletně vyrobeno ve výrobních závodech v České republice a Turecku.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Hyundai - nejlepší půlrok v Evropě


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.