Přeposlat Jak prodat ojeté auto rychle a bez starostí!

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Jak prodat ojeté auto rychle a bez starostí!

30.03.2015 | PR článek | Tipy, triky, rady | Komentářů: 4 |

Pro mnoho lidí je představa prodeje ojetého vozidla noční můrou. Nechtějí trávit svůj volný čas neustálou komunikací a schůzkami se zájemci, kteří se snaží koupit auto za co nejvýhodnější cenu a pokud možno ještě se zárukou a garancí na technický stav vozidla.

Jak prodat ojeté auto rychle a bez starostí!

Jednou z možností je nechat vůz vykoupit. Je samozřejmé, že se v takovém případě majitelé vozů snaží dostat nejvyšší možnou cenu. Ta je však mnohdy ovlivněna nejen skutečným stavem vozidla, ale do velké míry také měřítky a postupy společností, na které se majitel vozu obrátí. Jak ale poznat skutečně profesionální společnost, která nás zbaví tohoto břemena?

TIP: Pokud jste již nyní zvědaví, kolik byste za svůj vůz mohli dostat, nechte jej ocenit online zdarma a bez čekání!

Jak prodat ojeté auto rychle a bez starostí!

Hledejte kompletní servis a nadstandardní služby!

Cena za výkup vozu by neměla být jediným kritériem při rozhodování, kam se v této situaci obrátit. Velmi důležité je také poskytnutí kompletního servisu, který celou situaci významně usnadní a majitelům aut navíc ušetří nemalé výdaje.

Jako příklad takovéhoto profesionálního přístupu lze uvést společnost H2 Company, s.r.o. provozující www.vykup-automobilu.cz, která se již 10 let specializuje na výkup aut všech značek po celé České republice a jejíž služby ocenily již stovky spokojených zákazníků. Tato společnost vykupuje vozy všech kategorií včetně luxusních vozidel. Dále je schopna vykoupit vozy s jakoukoli závadou včetně havarovaných vozidel. Na vykoupené vozy přebírá garanci technického stavu!

Jak prodat ojeté auto rychle a bez starostí!

Na www.vykup-automobilu.cz ihned zjistíte cenu za Vaše auto, a to buď online, po telefonu, nebo na provozovně společnosti. Pokud s naceněním budete souhlasit, bude Vám vystavena kupní smlouva, po jejímž podepsání ihned dostanete peníze v hotovosti. Celý proces výkupu automobilu pak netrvá déle než 30 minut. Kromě kupní smlouvy je samozřejmostí také zajištění veškerých dalších formalit a dokumentací včetně odhlášení vozidla z evidence motorových vozidel, a to zcela ZDARMA. Servis na www.vykup-automobilu.cz též zahrnuje odvoz nepojízdných vozidel z celé České republiky, takže Vám odpadnou starosti se zajištěním odtahové služby. Na www.vykup-automobilu.cz můžete dokonce prodat i auto, které je stále v leasingu nebo v úvěru – společnost Vaše splátky doplatí, a Vy tak budete zcela bez dluhu.

TIP: Seznam potřebných dokumentů k výkupu najdete ZDE.

Jak prodat ojeté auto rychle a bez starostí!

Na www.vykup-automobilu.cz si můžete zajistit také ekologickou likvidaci vozidla za odkupní cenu, přičemž dovezení autovraku z jakéhokoli místa v České republice i vystavení protokolu o ekologické likvidaci vozidla jsou opět zcela ZDARMA.

Řada lidí navštíví vrakoviště a sběrny kovů, kde je však mohou nemile překvapit nejrůznějšími poplatky – nejčastěji jde o zaplacení likvidace vozu nebo odtahových služeb. Přitom i na starém vozu je možné vydělat!

Buďte chytří a neplaťte zbytečně tam, kde můžete vydělat.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Jak prodat ojeté auto rychle a bez starostí!


počet příspěvků: 4

Reny

02.03.2017 v 14:06

Jo to sedí, protože s tou přípravou auta (jako tady: http://www.united-c.cz/jak-pripravit-auto-na-prodej) a s samotným přepisem adt. je tolik problémů, že fakt je lehčí nechat auto prodat do výkupu...

Odpovědět

Pavlína Javůrková

09.03.2018 v 06:50

Pokud chcete prodat rychle, sedněte do auto, zajeďte na výkup aut a ještě ten den máte peníze v ruce. Já jsem třeba prodával [url=http://www.auto-vykup-praha.cz/]tady[/url] Nabídli mi lepší cenu než velké autobazary a jednání určitě mnohem příjemnější.Jinak se rychle dá prodat na facebooku v různých prodejních skupinách. Tam se na některé inzeráty přihlásí i 5 lidí za pár minut. Ale samozřejmě je to trochu risk. :)

Odpovědět

g

28.03.2018 v 16:34

nam.czG

Odpovědět

dominik

29.06.2018 v 14:17

A můžu si navýšit cenu, pokud jsem si nechal udělat toto. https://www.2din.cz/tlumeni-odhlucneni-auta/ ??

Odpovědět

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.