Přeposlat Dětský den na Motorlandu aneb JAC na zkoušku!

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Dětský den na Motorlandu aneb JAC na zkoušku!

16.06.2014 | Tisková zpráva | Tiskové zprávy | Komentářů: 0 |

Jak jinak oslavit dětský den, než uspořádat pořádnou zábavu pro ty nejmenší!? Přesně podle tohoto hesla se řídili organizátoři dětského dne časopis OffROAD 4x4magazín a Autosport Promotion – provozovatel areálu Motorland Bělá p. B. Samotný den se tedy konal na Motorlandu v Bělé p. Bezdězem v neděli 1. června!

Dětský den na Motorlandu aneb JAC na zkoušku!

Pod názvem HELLA OffROAD DĚTSKÝ DEN pak proběhla vskutku vydařená akce, která přilákala do areálu Motorlandu více jak tisícovku dospělých a hlavně dětí, které se přijeli vyřádit a užít si svůj den. Celý den byl pod záštitou starostky Bělé p. Bezdězem. Paní Jitka Tošovská se také osobně účastnila celého dne a slavnostně jej zahájila a na závěr také rozdávala spolu s Martinem Bušanským a Mílou Janáčkem hodnotné ceny od partnerů tohoto projektu. „Vidím tady mnoho známých tváří ať již z Bělé, tak ze širokého okolí a tak mě těší, že se nás tu tolik sešlo a že se na nás usmálo i štěstí v podobě příjemného počasí…“ konstatovala paní starostka a jala se losování výherců. Ale to bychom hodně předbíhali… pěkně popořádku.

První nedočkavci se začali na Motorlandu objevovat již k desáté dopolední, ale teprve s úderem jedenácté hodiny, tedy oficiálního zahájení, začali do areálu proudit doslova davy dětí a rodičů. Okamžitě obklopili všechny atrakce. Důležité ale bylo se předem zaregistrovat, aby se mohly jak děti, tak dospělý na závěr zúčastnit losování o ceny. Takže k registraci a pak rychle na čtyřkolky, horská kola, buginy, lezeckou stěnu, herní simulátory, terénní auta a bůhvíco ještě! Atrakcí, ať již soutěžních, tak jen zážitkových, bylo opravdu mnoho a každý si našel to své.

Bylo po obědě, když přiletěl vyhlídkový vrtulník, který létal nad areálem a okolím, a davy návštěvníků stále přicházely! Přibyly další atrakce jako jízdy na Segway-ích či ochutnávka expedičních jídel Adventure Menu, ale i tak bylo třeba upravit a zrychlit jednotlivé soutěžní úkoly, tak aby je každý do čtvrté hodiny odpolední stihnul splnit a přinést podepsanou kartičku z každého stanoviště. Zvláště v obležení byly jízdy s legendárními Defendery, čtyřkolky a buginy, nicméně ta nejdelší fronta byla na jídlo. Tak jako na každé pořádné akci. :-)

Dětský den na Motorlandu aneb JAC na zkoušku!

Odpoledne pak proběhla ukázka zásahu při nehodě - jak profesionálních, tak dobrovolných hasičů. Děti nadšeně sledovali stoupající dým ze zapáleného vraku a poté našly zábavu v brodění se hasičskou pěnou, která pokryla polovinu předváděcí plochy. Jinak po celý den byla k vidění také zajímavá auta. Současnou produkci místní značky Škoda představil Autokomplex Menšík, u stánku hlavního partnera akce firmy Hella stál expediční Jeep Wrangler a hned vedle něj zajímavý závodní Citroen C2 týmu Ponda, v jeho blízkosti pak stála zajímavá kolekce vozů Subaru, od nejstaršího dálkového speciálu Subaru Leone z roku 1989, přes Imprezu WRX Sti až po současný model XV.

Dětský den na Motorlandu aneb JAC na zkoušku!

Tyto vozy však spíše obdivovali rodiče, zatímco děti se vrhli na skákací hrady či dětský koutek, kde mohly skákat v pytlích, malovat či shazovat plechovky. Prostě vše jak se na pořádný dětský den sluší a patří.

Dětský den na Motorlandu aneb JAC na zkoušku!

Vrcholem celého povedeného dne bylo losování cen. A to ne ledajakých. Hned tři ceny dětské, tři pro dospělé a tři rodinné čekali na své výherce. Nejzajímavějšími cenami pro děti byla účast na Junior Adventure Campu, který právě zde zanedlouho zahájí svůj již pátý ročník svými dvěma turnusy na začátku prázdnin. Dále děti vyhrály čtyřkolku Goes na celý měsíc zdarma či motokrosové nebo enduro oblečení a vybavení od Bikers Crown. Dospělý vyhrávali vouchery na absolvování školy jízdy s terénními nebo sportovními vozy zde v areálu či blízkém okolí. A nejzajímavější cenou byla jistě rodinná první výhra, která představovala zapůjčení nové Škody Rapid Spaceback na víkend s plnou nádrží od Autokomplexu Menšík a hned tři rodinné vstupenky na výstavu Legendy 2014 věnoval přímo organizátor Lubor Kos, neboť již za necelých 14 dní se otevřou brány této zajímavé motoristické akce.

I ta nejlepší akce jednou musí skončit a tak se po losování výherců začalo pomalu balit. Defendery svezli poslední zájemce a prodávali se poslední párky a limonády. A děti s pláčem a klasickým křikem „já chci ještě“ opouštěly skákací hrady, řídítka čtyřkolky či jiné, další atrakce…

Dětský den na Motorlandu aneb JAC na zkoušku!

Díky všem za skvělou atmosféru, za účast a my slibujeme, že příští rok to bude ještě větší! ;-)

Text: Míla Janáček

Foto: Eliška Miláčková

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Dětský den na Motorlandu aneb JAC na zkoušku!


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.