Přeposlat Autosalon Louda spol. s r.o.

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Autosalon Louda spol. s r.o.

11.09.2008 | Autosalon Louda | Ostatní články | Komentářů: 5 |

Naše společnost Autosalon Louda spol. s r.o. a Autosalon Louda Poděbrady a.s. je autorizovaným prodejcem vozů ŠKODA,VOLKSWAGEN a AUDI, zároveň zajišťuje autorizovaný servis značek ŠKODA, VOLKSWAGEN, AUDI a CITROËN a provozuje AUTOBAZAR – AutoPlus.

Současnost

Naše společnost ~2 a Autosalon Louda Poděbrady a.s. je autorizovaným prodejcem vozů ŠKODA,VOLKSWAGEN a AUDI, zároveň zajišťuje autorizovaný servis značek ŠKODA, VOLKSWAGEN, AUDI a CITROËN a provozuje AUTOBAZAR – AutoPlus. V současné době společnost působí již ve třech městech, v šesti provozovnách. Tři z nich jsou v Choťánky u Poděbradech (Škoda,Volkswagen - zajišťuje i servis Audi, Autobazar), jedna v Kolíně (Škoda, Volkswagen včetně servisu Citroën) a dvě v Pardubicích (Audi, Volkswagen včetně servisu Škoda). Společnost celkem zaměstnává 110 zaměstnanců a disponuje rozsáhlým servisním zázemím s nejnovějším a nejmodernějším dílenským a diagnostickým zařízením. Naši mechanici jsou systematicky školeni a vzděláváni tak, abychom stále udržovali jejich odbornou úroveň a mohli Vám tak poskytovat kvalitní servisní služby.

Autosalon Louda spol. s r.o.

Autosalon Louda spol. s r.o.

Jak to vše začalo aneb něco z historie

1992 V tomto roce v malé vesničce nedaleko lázeňského města Poděbrady vyrostla první provozovna pro prodej a servis vozů značky Škoda. Díky velkému nasazení a obětavosti tehdejšího malého týmu pracovníků se společnosti podařilo velmi dobře prosadit na trhu automobilového průmyslu. Její zisky dosahovaly kladných výsledků a proto se rozhodla investovat do výstavby další provozovny, tentokrát pro prodej a servis automobilů značky Volkswagen.

Autosalon Louda spol. s r.o.

1995 V tomto roce došlo k dokončení výstavby a k následnému otevření nové provozovny s nejmodernějším vybavením dílny a s kvalitním zázemím pro zákazníky při výběru automobilů. Společnost se tak stala jako jediná na okrese autorizovaným prodejcem vozů značek Volkswagen a ŠKODA. Pro maximální spokojenost zákazníků společnost rozšířila svůj profesionální pracovní tým o další zaměstnance.

Autosalon Louda spol. s r.o.

2000 Stávající prostory zanedlouho nestačily stoupajícímu počtu klientů, a proto se společnost pustila do výstavby nového autosalonu VW. Nový autosalon je postavený podle architektonického konceptu automobilky Volkswagen a připravený plnit i ty nejnáročnější úkoly při prodeji a údržbě automobilů Volkswagen. Provozovna značky Škoda se přestěhovala do prostor původní provozovny Volkswagen, tak vznikla dvě oddělená moderní centra pro prodej a servis obou značek. Společnost se ještě zařadila do programu prodeje ojetých automobilů se zárukou Auto-plus, kdy pro tuto obchodní aktivitu zrekonstruovala její úplně první provozovnu a otevřela zde Autobazar.

Autosalon Louda spol. s r.o.

2001 I v následujícím roce společnost investovala do rozvoje svého podnikání, a to výstavbou nové moderní lakovny a klempírny v prostorách provozovny Volkswagen. Společnost se tak stala největším autorizovaným prodejcem značek koncernu Volkswagen Group na Nymbursku a Kolínsku. Na profesionální úrovni poskytuje zákazníkům kvalitní a rychlý servis.

Autosalon Louda spol. s r.o.

2002 V roce 2002 začala společnost expandovat do východočeského města Pardubice, kde otevřela provozovnu pro prodej a servis automobilů značky Volkswagen. Rok a půl zde působila v pronajatých prostorách, které se však brzy staly svou kapacitou nedostatečné a proto společnost zahájila přípravy výstavby vlastní provozovny VW.

Autosalon Louda spol. s r.o.

2003 V tomto roce byla zahájena výstavba nového autosalonu v Pardubicích opět podle architektonického konceptu automobilky Volkswagen. Další důležitá událost se stala v březnu tohoto roku, kdy společnost Autosalon Louda rozšířila své působení ve středních Čechách koupí dnes již dceřinné společnosti AUTO CIT KOLÍN. Rozšířila tak svou činnost o prodej a servis vozů značky CITROËN. Společnost se tak stala autorizovaným prodejcem již třech značek vozů, a to Volkswagen, ŠKODA a CITROËN. Ještě ke konci roku 2003 byly zahájeny stavební práce na úpravách budov prodeje a servisu dceřinné společnosti AUTO CIT.

Autosalon Louda spol. s r.o.

2004 V únoru roku 2004 došlo k dokončení výstavby a k následnému otevření nové provozovny VW v Pardubicích. Provozovna je opět postavena dle architektonického konceptu automobilky Volkswagen a je připravena plnit i ty nejnáročnější úkoly při prodeji a údržbě automobilů, disponuje nejmodernějším vybavením dílny a kvalitním zázemím pro zákazníky při výběru automobilů. Společnost opět rozšířila svůj profesionální tým o další zaměstnance. V tomto roce i nadále pokračuje rekonstrukce budovy dceřiné společnosti v Kolíně. Další důležitou událostí tohoto roku je zahájení výstavby nového autosalonu v Pardubicích pro prodej a servis vozů značky AUDI. Termín dokončení je plánován na konec roku 2004.

Autosalon Louda spol. s r.o.

2005 Významnou událostí začátku roku je otevření nového autosalonu AUDI v Pardubicích. Od prvních dní nového roku zde nabízíme zákazníkům kvalitní služby v příjemném prostředí vše odpovídající zařazení značky AUDI v premiovém segmentu. V tomto roce dále dochází k dokončení stavebních úprav prodejního a servisního areálu v Kolíně. V rámci těchto úprav byla vystavěna nová prodejna pro dvě značky. Dále byla dokončena první etapa rekonstrukce servisu. Od května je v kolínské provozovně oficiálně zahájen prodej vozů ŠKODA. Zákazníci tak mohou využít širší nabídky služeb prodeje i servisu.

Autosalon Louda spol. s r.o.

2006 V březnu tohoto roku byl v rámci kolínského prodejního showroomu zahájen prodej vozů Volkswagen ve standardu odpovídajícímu této značce. Prodej vozů Volkswagen nahradil prodej vozů Citroën, autorizovaný servis vozů Citroën zůstal zachován.

Autosalon Louda spol. s r.o.

2007 V tomto roce nadále probíhalo zkvalitňování prodejního a servisního zázemí v rámci našich provozoven, např. novou přístavbou došlo k rozšíření a zkvalitnění servisního zázemí značky Škoda v Choťánkách.

Autosalon Louda spol. s r.o.

2008 Hlavním cílem letošního roku je vybudování lakovny v prostorách našeho servisu v Pardubicích, která by od konce roku měla začít sloužit zákazníkům. Dále proběhla montáž nové moderní myčky v prostorách servisu Škoda v Poděbradech a v těchto dnech začíná provoz našeho Autobazaru na nové dlážděné ploše, čímž se výrazně zvýší jeho kapacita a současně zahajuje i provoz motobazaru ve vnitřních prostorách autobazaru.

Autosalon Louda spol. s r.o.

O firmě:

Obchodní jméno: Autosalon Louda spol. s r.o. Autosalon Louda Poděbrady a.s. Sídlo: Choťánky 166 290 01 Poděbrady Další provozovny: Třídvorská 70 280 02 Kolín Hradecká 555 530 09 Pardubice ~1

Autosalon Louda spol. s r.o.

Autosalon Louda spol. s r.o.

Autosalon Louda spol. s r.o.

Autosalon Louda spol. s r.o.

Autosalon Louda spol. s r.o.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 13

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Autosalon Louda spol. s r.o.


počet příspěvků: 5

Martin

05.09.2011 v 07:37

Se sluzbami v Autoservise Louda jsem byl absolutne nespokojeny. Po rozsviceni cervene kontrolky oleje jsem zavolal odtah s tim, ze auto mi odvezou do nejblizsiho servisu, ktery byl v Podebradech. Po zjisteni zavady (musel jsem stale volat ja) jsem si jel pro opravene auto. Za prve byla zasrana sedacka spolujezdce od nejake cokolady, auto nebylo umyte a jeste jsem doma zjistil,ze v povinne vybave chybi sroubovatelny hak na odtah auta! Panove z Podebrad by se meli jet kouknout, jak se servisuje auto napr. do servisu AutoJarov, kde je servis na top urovni. Sedacky jsem zabalene, to same volant a auto je umyte. Auto do Autoservisu Louda uz bych si nikdy opravit nedal. Uroven je naprosto silena.

Odpovědět

Makyn20

21.09.2011 v 16:27

To jsme dva. Mám již druhou škodovku v záruce a s touhle bych tam nikdy nejel. Jezdil Jsem k Loudovi do Pardubic a jejich služby jsou děsný. Přijmací technici nemají ani páru o autech a mechanici na tom asi nejsou o moc lépe. Dělají akorát ostudu Škodovce ale takovéhle věci už se o nich zde ví.

Odpovědět

Tomáš

21.09.2011 v 16:30

Souhlasím s Váma pánové. Ty samé špatné zkušenosti s Loudou v PCE.

Odpovědět

Tomas

22.10.2011 v 14:00

jo,to souhlasim, po zkusenostech z velkych servisu jsem se poohledl po malych servisech,spokojen jsem byl zde: http://autoservis-sabatka.cz/index.html

Odpovědět

Vladimír Vacek

02.04.2015 v 13:49

Dámy a pánové, takto špatný autoservis je v současné době těžké najít, zdaleka se mu vyhněte pokud můžete ! Arogantní chování, lhaní a nemožnost cokoli reklamovat ! Vladimír

Odpovědět

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.