Přeposlat Povinné ručení a něco navíc

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Povinné ručení a něco navíc

18.02.2014 | PR článek | Tipy, triky, rady | Komentářů: 1 |

V současné době máme jako spotřebitelé celkem výhodu, protože žijeme v době, kdy jsou produkty a služby podrobovány velké konkurenci a platí to také o finančních produktech, jako je pojištění.

Povinné ručení a něco navíc

Díky tomu můžeme využívat povinné ručení, které nejenom že jistí nemilé situace, v kterých bychom mohli provozem svého vozidla způsobit škody jiným osobám, ale také nám v mnoha případech nabízí další výhody.

Kromě ceny zákonného pojištění pro vaše auto nebo jiné motorové vozidlo je tedy výhodné vybírat také podle doplňkových služeb, které nám pojišťovna k povinnému ručení nabídne. Za své peníze pak totiž můžete získat mnohem více. Nejde nutně o to, zaplatit co nejméně. Mnozí si jistě za lepší servis a bohatší služby rádi připlatí (byť mnohdy jen malý rozdíl, nebo dokonce žádný rozdíl) a budou mít jistotu, že se jim dostane výhodnější nabídky.

Co může doplnit vaše povinné ručení?

Různé pojišťovny mohou nabízet různé formy bonusového připojištění. Výhodou je, že některé tyto doplňky výrazně přibližují povinné ručení k havarijnímu pojištění. Většina z nás pravděpodobně nejvíce ocení pojištění proti škodám, které nám na autech mohou způsobit zvířata a to jak při srážce, tak i na stojícím zaparkovaném autě – například od hlodavců, kteří si rádi občas pochutnávají na rozvodech a hadičkách. Přírodní živly jsou dalším poměrně běžným rizikovým faktorem, který nemůžeme ovlivnit. Pokud by přišly kroupy, povodně nebo třeba na auto spadla při vichřici velká větev, pojištění se dozajista hodí. Proto jsou pojistky proti podobným škodám také u některých pojišťoven mezi doplňkové produkty řazeny. Jiné pojišťovny nabízejí ještě třeba pojištění dopravních pokut nebo pojištění zavazadel uschovaných v autě, což se může hodit především na cestách.

Pokud vaše pojišťovna připojištění nenabízí, můžete bez obav přejít k jiné. Bonusy, které jste nasbírali za dobu trvání vašeho pojištění si převedete s sebou k nové pojišťovně.

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Povinné ručení a něco navíc


počet příspěvků: 1

WILDA

11.05.2019 v 21:26

Když jsem si přes https://www.insiacare.cz/nejlevnejsi-povinne-ruceni-nejkvalitnejsi/ hledal nějaké kvalitní povinné ručení, uvědomil jsem si že by se k tomu možná hodilo i nějaké havarijní přípojištění, a tak jsem si vzal rovnou i ho. Podle mě se to může vyplatit.

Odpovědět

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.