Přeposlat Srovnejto.cz – ve znamení slev

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Srovnejto.cz – ve znamení slev

04.07.2013 | PR článek | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Každý z nás dnes řeší rodinný rozpočet a hledá rezervy. Podaří-li se nám ušetřit, znamená to, že máme k dispozici neočekávané peníze pro nejrůznější využití. Každá sleva nám tak udělá radost hned dvakrát – nejenom jako úspora samotná, ale také jako finance, za které si můžeme koupit něco milého.

Srovnejto.cz – ve znamení slev

Způsobů, jak v domácnosti ušetřit, je mnoho. Značné rezervy se skrývají ve zdánlivých banalitách. Na takovém povinném ručení se dá například ušetřit až desítky procent. Jde o zákonné autopojištění, které musí mít sjednané každý majitel vozu, takřka každý majitel vozu tak může ušetřit. Pojištění nabízí i další úspory. Na webu Srovnejto.cz si můžete najít i výhodnější havarijní pojištění. Více než aktuální je v současnosti také cestovní pojištění.

Povinné ručení

Způsobů, jak ušetřit na povinném ručení je celá řada. Většina z nich je však příliš složitých a náročných. Rozhodně nedoporučujeme šetřit tím, že si povinné ručení nesjednáte vůbec. Nejenže se tak vystavuje finanční pokutě, ale vzniká vám tím povinnost každý den přispívat do garančního fondu České kanceláře pojistitelů. Příspěvky do garančního fondu svojí výší zdaleka převyšují pojistné povinného ručení. Významným faktorem také zůstává hrozba placení vysokých finančních škod z vlastní kapsy v případě, kdy svým nepojištěným vozidlem způsobíte škody ostatním účastníkům silničního provozu.

Efektivní cestou, jak minimalizovat náklady na povinné ručení, je online kalkulačka. Takovou praktickou kalkulačku najdete například na webu Srovnejto.cz. Nejenže ušetříte na pojistném povinného ručení, ušetříte také velké množství času, který byste věnovali výběru nejvýhodnější pojišťovny.

Stačí několik málo minut, není třeba nikam chodit, pohodlně a online si najdete nejvýhodnější pojištění pro svůj vůz a přímo online si ho můžete také ihned sjednat. Obratem na svém emailu najdete Zelenou kartu a již následující den ji pak budete mít i tištěnou ve své poště.

Havarijní pojištění

Internetový porovnávač Srovnejto.cz nabízí obdobné využití i pro další typ autopojištění – havarijní pojištění. Zatímco povinné ručení kryje škody na zdraví a majetku ostatních účastníků silničního provozu, havarijní pojištění zabezpečuje přímo vás a váš vůz. Není tedy pochyb o tom, že jde o další užitečný finanční produkt, který využije prakticky každý majitel vozu. Na rozdíl od povinného ručení však havarijní pojištění není nařízené přímo zákonem.

Je jen na každém řidiči, zda bude riskovat nebo zda si havarijní pojištění sjedná. Stejně tak je na každém řidiči, zda využije internetový porovnávač Srovnejto.cz. Ten mu umožní na pojistném k havarijnímu pojištění ušetřit. Za pár okamžiků vyhodnotí dostupné nabídky a vybere pro danou situaci, vozidlo a řidiče tu nejvýhodnější.

Online lze nabídku nejenom vybrat, ale také přímo sjednat pojištění.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění nabývá na významu právě v létě, kdy se většina z nás vypravuje na dovolenou za hranice naší vlasti. Ať již jedete vlastním vozidlem nebo využíváte služeb některého z dopravců, cestovní pojištění přijde vhod v každém případě. Cestování totiž bohužel obnáší také rizika, která mohou mít nepříjemné zdravotní a finanční dopady. Tato rizika pomáhá krýt právě cestovní pojištění. Mj. vám pomůže v situaci, kdy v zahraničí budete potřebovat lékařskou pomoc, vyšetření či přímo hospitalizaci. To vše může představovat vysoké finanční náklady. Oproti tomu náklady na samotné cestovní pojištění mohou být takřka zanedbatelné, zvláště vyberete-li si pro sebe tu nejvýhodnější nabídku.

Na webu Srovnejto.cz najdete jednoduchou kalkulačku, kde si můžete vybrat cestovní pojištění mezi nabídkami sedmi různých pojišťoven. Vše vyřídíte online a během pár minut. Sami si zvolíte pojistné limity, výši krytí nebo různá připojištění. Cestovní pojištění si můžete také přímo zřídit přímo v den odjezdu.

Kalkulačky pro vás: http://www.srovnejto.cz/povinne-ruceni-kalkulacka/

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Srovnejto.cz – ve znamení slev


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.