Přeposlat Podzimní setkání vozů Škoda

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Podzimní setkání vozů Škoda

24.10.2012 | Libor Olič (Olin) SKODAHOME.cz | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Jak se již stalo tradicí, jedním z posledních škodováckých srazů a srazů vůbec, je podzimní setkání v tradičním prostředí pražského Triocampu, kde se pořádají srazy SKODAHOME.cz.

Podzimní setkání vozů Škoda

15.sraz SKODAHOME.cz

Již v úvodu můžeme říci, že letošní  již 15.sraz SKODAHOME.cz byl nejúspěšnějším podzimním setkáním v historii. Do Triocampu přijeli příznivci vozů Škoda a VW koncernu. Na pozvání také např. i Jirka Kubíček s Wartburgem 353.

Kvalita, kvantita …

Ospalé ráno se probudilo v krásný slunný den a největší nápor návštěvníků se konal před polednem. Ze začátku to vypadalo, že kvalita aut zvítězí nad kvantitou. Ale již po obědě bylo jasné, že se bude atakovat rekord podzimních srazů. Nakonec se číslo zastavilo na 110 a byl vytvořen i nový podzimní rekord.

Podzimní setkání vozů Škoda

Ekipa od západních sousedů

Tentokrát velké zastoupení měli i němečtí příznivci značky s okřídleným šípem ve znaku.  Již tradičně přijel Tony se svojí užovkou, a tentokrát ho doplnila necelá desítka vozů z Internationales Skoda Treffen.  Do Německa zároveň putovalo i ocenění poroty za nejhezčí vůz Škoda modern.

Podzimní setkání vozů Škoda

SKODATOUR 2012

Letošního orientačního závodu se zúčastnila dvacítka vozů, které bojovaly o tři zajímavé ceny a hlavní putovní  cenu, která je vyrobena z klikového hřídele. Zajímavé ceny letos věnovaly SKODAMOTOR.cz a „eLeSo“. Vítězem se stala posádka klanu Atanasových, kteří jako jediní dokázali správně odpovědět na všechny otázky.

Podzimní setkání vozů Škoda

Síň slávy SKODAHOME.cz

Po rozebrání tomboly následovalo předávání cen a uvedení dalších vozů do síně slávy SKODAHOME.cz. Letos byly uvedeny dva vozy. Prvním byl vůz Škoda 120 LS Radka Hykeše (eLeSo), jenž je asi největším „bláznem“ prezentujícím vůz škoda. Druhým vozem do síně slávy byl Toni Gebbert a jeho bílá Škoda Felicia Pick-up.

Závěrem jen shrnu vše podstatné o 15.srazu SKODAQHOME.cz – hezké počasí, hezká auta, prima lidi, a to vše společně vytvořilo krásné rozloučení se sezónou 2012.

Podzimní setkání vozů Škoda

Autor: Libor Olič (Olin) SKODAHOME.cz

Fotogalerie z 15. srazu SKODAHOME.cz naleznete ZDE.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Podzimní setkání vozů Škoda


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.