Přeposlat Relax Meeting u Heřmanova Městce

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Relax Meeting u Heřmanova Městce

21.09.2012 | Skodahome.cz | Komentářů: 0 |

Málokterý sraz se může pochlubit takovou popularitou jako dvakrát do roka pořádaný Relax Meeting: červnová akce umístěná do paddocku legendárního pardubického dostihového závodiště a zářijový sraz v autokempu Konopáč u Heřmanova Městce. Právě tam o víkendu mělo dostavení několik set upravených vozů a jejich majitelé.

Relax Meeting u Heřmanova Městce

Relax Meeting - ATC Konopáč u Heřmanova Městce

Řada z nich dorazila již v pátek, kdy probíhala volná zábava a pokec nejen o autech, a tak kdo přijel v sobotu o něco později, musel se už spokojit s parkováním svého miláčka na těch horších místech. Během sobotního dopoledne proběhla nutná registrace do soutěže Show&Shine a přišlo na řadu tradiční představování aut na plachtě. Dvojice moderátorů byla stejná jako před týdnem na srazu v Plasích, a to stále populárnější dvojice Honza "Bary" - Janička "Chaotička". Jako bonus lahodící oku každého diváka a čočce všech fotoaparátů, u nichž se počet snímků z celé akce minimálně zdvojnásobil, byla po celou dobu soutěže přítomnost dvou sličných hostesek rozdávají úsměvy na všechny světové strany.

Relax Meeting u Heřmanova Městce

... dBDrag, EASCA

Součástí akce kromě soutěže Show&Shine bylo také Mistrovství České Republiky v dB DragRacing a Bass Race, Mistrovství České Republiky v EASCA a kromě klasického kola Tuning ligy i její vyvrcholení, čili finále, a Relax Neon Cup. Jako doplňkové akce BMX Freestyle flatland show, promítání večerního kina – Fast&Furious I, Strip show, večerní party s DJ´s a představení hasičského záchranného sboru – stříhání vozidla a vyproštění raněného.

Relax Meeting u Heřmanova Městce

TOP 3 Show&Shine

V pozdějších odpoledních hodinách proběhlo očekávané vyhlášení výsledků a předání pohárů. Zajímavostí, která podtrhuje prestiž a oblíbenost této akce, je fakt, že v TOP 3 Show&Shine se umístila auta, která celkově patří ke špičce české scény - Škoda Favorit - Karel Buzický, Honda Civic - Pavel Kočenda a Peugeot 306 - Martin Slepička.

Relax Meeting u Heřmanova Městce

Relax Meeting u Heřmanova Městce

Autor: Filip Taubner (Fíla) SKODAHOME.cz

FotogalerieRelax Meeting2012 zde.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Relax Meeting u Heřmanova Městce


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.