Přeposlat Škodovky v Německu

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Škodovky v Německu

16.07.2012 | Libor Olič (Olin) | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Srazy pro vozy s okřídleným šípem ve znaku nejsou jen doménou České republiky. My jsme jeden takový navštívili u našich západních sousedů.

Škodovky v Německu

4. Internationales Škoda Treffen

O první červnové sobotě se v těsné blízkosti městečka Pobershau konal již 4. Internationales Škoda Treffen. Od pátku 6.7.2012 do soboty 7.7.2012 navštívilo sraz přes třista vozů Škoda. Asi nejvíce účastníků bylo s vozy specifikace RS, jelikož příznivci tohoto fóra byli i pořadateli tohoto srazu.

Škodovky v Německu

Škodovky v Německu

BT Design

Na srazu jsme mohli zaregistrovat i několik partnerů. Hlavním znich byla Škoda AUTO POINT GmbH, která přivezla takřka kompletní kolekci bílých vozů Škoda, kterým dominovala zelená designová studie Fabia RS 2000. Dalšími partnery byly Milotec a BT Design. A právě druhý jmenovaný zde představil unikátní koncept vozu Škoda Yeti ETAPE.

Škodovky v Německu

Škodovky v Německu

Boj s počasím

Asi největším nepřítelem 4. IST 2012srazu bylo počasí. To si v sobotu postavilo hlavu a nekompromisně začalo celou parkovací plochu zkrápět kapkami deště a pomalu ji měnilo v blátivou arénu. I to mělo za vliv, že některá auta přijela a po chvilce opět odjela. Pořekadlo - konec dobrý, vše dobré - platilo i zde. Po páté hodině dokonce přestalo pršet a ocenění se rozdávala v záři zapadajícího slunce.

Škodovky v Německu

Škodovky v Německu

Česká ekipa

Z Čech vyrazilo několik skupinek, z nichž velká většina se na cestě domlouvala přes sociální sít Facebook. Tuto skupinku doplnily i dvě starší škodovky, které se také přihlásily do soutěže o pohárky. Nakonec „eLeSo“ (Škoda 120 LS) a „Olin“ (Škoda 1000 MBG) se dostali do TOP 15, kde byli oceněni zajímavou cenou. Tou byla registrační značka na dřevěném podstavci s nápisem 4. IST 2012 (4. Internationales Škoda Treffen 2012).

Škodovky v Německu

Co dodat závěrem? Začala nám druhá půlka sezóny 2012 a čeká nás několik dalších zajímavých srazů včetně finále Tuning Cup 2012, který bude součástí PRAGUE CAR FESTIVAL. Dále již známe datum podzimního srazu SKODAHOME.cz, který se bude konat 12. - 14. 10. 2012 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 - Dolní Chabry, Ústecká ulice.

Škodovky v Německu

Fotogalerie : 4.Internationales Škoda Treffen

http://forum.skodahome.cz/gallery/album/1361-4-internationales-skoda-treffen/

Autor: Libor Olič (Olin) SKODAHOME.cz

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Škodovky v Německu


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.