Přeposlat Problémy s filtrem pevných částic? Známe řešení, s námi se zbavíte starostí a ještě ušetříte !

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Problémy s filtrem pevných částic? Známe řešení, s námi se zbavíte starostí a ještě ušetříte !

16.04.2012 | OdstraneniDPF.cz | Aktuality, recenze | Komentářů: 1 |

Pokud vlastníte dieslový automobil, jistě jste slyšeli o filtru pevných částic a o problémech s ním spojených. Potíže s filtry pevných částic (tzv. DPF) jsou velmi častým důvodem opakovaných návštěv servisu. Provoz s ucpaným, vadným či nefunkčním DPF je neekonomický, auto se rychleji opotřebuje, navíc může dojít k vážnějším poruchám. Čištění a servis ucpaného filtru jsou nákladné, nemluvě o výměně za nový, částky šplhají k několika desítkám tisíc korun. Jak tedy jednou provždy vyřešit problémy s DPF a ještě ušetřit peníze?

Problémy s filtrem pevných částic? Známe řešení, s námi se zbavíte starostí a ještě ušetříte !

Jak filtr DPF funguje a v čem je problém?

Filtr pevných částic je umístěn ve výfukovém systému, kde zachytává pevné nečistoty vznikající při spalování pohonných hmot. Čas od času elektronika řídící jednotky vyhodnotí, že je filtr ucpaný a dojde k jeho regeneraci. Znamená to, že se vyvolá silnější proces spalování, zbytky usazenin ve filtru shoří a výfukem projdou ven. V tuto chvíli si můžete o ekologii nechat jenom zdát.

Bohužel, s každou regenerací filtru se snižuje jeho schopnost samočištění a logicky tedy časem přestane plnit svůj účel. S ucpaným filtrem auto nechce táhnout, nutí Vás více šlapat na pedál plynu, roste spotřeba. Zároveň se více opotřebovává výfukový systém a může dojít k dalším vážnějším poruchám či dokonce imobilitě vozu.

 

Problémy s filtrem pevných částic? Známe řešení, s námi se zbavíte starostí a ještě ušetříte !

 

Při prvních náznacích poruch většinou lidé spěchají do servisu. Lepší, kvalifikovanější servis nabídne vyčištění DPF, ovšem za odpovídající poplatek, který obrátí Vaši peněženku naruby. V horším případě, když už není renovace filtru DPF možná, nabídne Vám servis výměnu filtru za nový. Najednou se dostáváme na částky až kolem 60 tisíc korun, záleží na typu auta a výrobci. Naštěstí existuje ještě jedna cesta, která poskytne konečné řešení problému s DPF a navíc je v porovnání cenou výměny filtru skoro zadarmo!

Efektivní a konečné řešení – odstranění DPF!

Řešení je snadné, rychlé a samozřejmě legální. Nejenže odstraněním DPF zmizí problémy s ním spojené, navíc ušetříte! Sníží se spotřeba auta – nedochází k opakovaným regeneracím filtru při jeho ucpávání. Zároveň se zbavíte nutnosti filtr servisovat nebo dokonce měnit. Odhodíte mnoho zbytečných starostí! A navíc, i bez DPF splní Vaše auto emisní limity!

Nechte si demontovat filtr pevných částic, zbavíte se tím starostí, ulevíte své peněžence a prodloužíte život Vašeho automobilu. S cenou necelých 7 tisíc korun vyřešíte problémy s DPF navždy! Investice do odstranění DPF se v porovnání s výměnou nebo servisem filtru mnohonásobně vyplatí!

Společnost OdstraneniDPF.cz řeší problémy s filtry pevných částic již od roku 2008. Patří mezi nejlepší ve svém oboru a to nejen v naší republice, ale díky pokročilým technologiím a nejmodernějším postupům se řadí k nejlepším v celé Evropě. S mnohaletými zkušenostmi, prověřenými znalostmi a poctivým přístupem k práci nabízejí svým zákazníkům skutečně kvalitní servis. I proto na odstranění DPF poskytují plnou záruku 24 měsíců!

Jak probíhá proces odstranění DPF?

Poté, co servis společnosti OdstraneniDPF.cz přijme Váš automobil, provede ihned diagnostiku filtru. Následně vyjme DPF z auta, upraví software elektroniky řídící jednotky a nakonec vše poctivě proměří a kontroluje. Auto dostanete upravené v den přijetí, nejpozději druhý den po přijetí do servisu. Na poskytnuté práce dostanete záruku 24 měsíců!

 

Problémy s filtrem pevných částic? Známe řešení, s námi se zbavíte starostí a ještě ušetříte !

 

POZOR: Mohlo by se stát, že se automobil chová podobně, jako by měl filtr ucpaný nebo poškozený, přitom ale problém může být zcela jinde. Naštěstí odborníci servisu disponují špičkovými diagnostickými nástroji, kterými spolehlivě odhalí příčinu problému. Pokud by taková situace nastala, nabídnou Vám optimální řešení, i když nepůjde o problém s DPF.

Chcete vyšší výkon auta při menší spotřebě? Chcete se zbavit problémů s DPF jednou provždy? Také chcete ušetřit až desítky tisíc díky odstranění DPF za zbytečné servisování či výměnu filtru? Podívejte se na další informace na webu OdstraneniDPF.cz a nechte si filtr odstranit bez čekání, levně a se zárukou od zkušených profesionálů! 

 

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Problémy s filtrem pevných částic? Známe řešení, s námi se zbavíte starostí a ještě ušetříte !


počet příspěvků: 1

Propagace smrti

19.04.2012 v 14:29

Jsem zděšen. Odborný web katalogautomobilu.cz propaguje smrt Vašich blízkých. Pevné částice vznikající při spalování nafty v dieselovém motoru jsou rakovinotvorné. Se vzrůstající popularitou aut s úsporným dieslovým motorem byl zaznamenán nebývalý nárůst zhoubných onemocnění i u mladých lidí. Odstraněním filtru se přímo podílíte na příčině rakoviny a leukémie dospělých i dětí ve Vašem okolí. http://envi.upce.cz/pisprace/prezencni/26_SP_02.PDF

Odpovědět

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.