Přeposlat Porsche Praha–Smíchov opět nejúspěšnějším prodejcem Audi v ČR

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Porsche Praha–Smíchov opět nejúspěšnějším prodejcem Audi v ČR

14.01.2009 | Tisková zpráva - Porsche | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Porsche Praha–Smíchov, jedna z poboček největšího prodejce nových vozů na českém trhu Porsche Inter Auto CZ, se již po sedmé v řadě stala nejúspěšnějším prodejcem nových vozů Audi v tuzemsku.

Porsche Praha–Smíchov, jedna z poboček největšího prodejce nových vozů na českém trhu Porsche Inter Auto CZ, se již po sedmé v řadě stala nejúspěšnějším prodejcem nových vozů Audi v tuzemsku. V roce 2008 navíc zaznamenala tato pobočka s celkovým počtem 620 prodaných nových vozů Audi vůbec nejvyšší prodej na jednoho dealera v dosavadní historii značky Audi v ČR. Oproti dealerství, které se umístilo na druhém místě, tak získala odstup o téměř sto vozů. „Jsme velmi potěšeni, že se nám podařilo opakovaně získat titul nejúspěšnějšího prodejce Audi. Je to pro nás potvrzení toho, že svou práci děláme dobře a zákazníci jsou s našimi službami spokojeni a rádi se k nám vracejí,“ komentuje získané ocenění ředitel Porsche Praha–Smíchov Ing. David Liška.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Porsche Praha–Smíchov opět nejúspěšnějším prodejcem Audi v ČR


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.