Přeposlat Porsche oceňuje absolventy ČVUT

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Porsche oceňuje absolventy ČVUT

08.07.2009 | Tisková zpráva - Porsche | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Společnost Porsche ve spolupráci s ČVUT Praha již počtvrté v řadě udělila cenu „Porsche Engineering Award“. Stejně jako každý rok tak vyznamenala tři nejlepší diplomové práce absolventů strojní a elektrotechnické fakulty ČVUT Praha.

Společnost Porsche ve spolupráci s ČVUT Praha již počtvrté v řadě udělila cenu „Porsche Engineering Award“. Stejně jako každý rok tak vyznamenala tři nejlepší diplomové práce absolventů strojní a elektrotechnické fakulty ČVUT Praha. Vítěznou příčku letos obsadila práce zaměřená na snižování spotřeby paliva naftových motorů. Dr. Peter Schäfer, jednatel Porsche Engineering, vyznamenal tři absolventy ČVUT Praha za jejich skvělé závěrečné práce. První cenu si odnesl Martin Horáček, který zkoumal téma dvoustupňového přeplňování při zohlednění množství emisí CO2 a spotřeby pro naftové motory. Dalšími oceněnými jsou Miroslav Macháček a Ondřej Sychrovský. Všechny soutěžní práce hodnotila porota, skládající se ze zástupců společnosti Porsche a ČVUT Praha. Hlavními kritérii pro hodnocení byli přínos inovativních myšlenek a řešení, úroveň řešení, aplikovatelnost a využitelnost práce pro automobilový průmysl. Všichni tři ocenění obdrželi peněžitou prémii. Vítěz navíc získal nabídku promočního místa u společnosti Porsche Engineering Services s.r.o. v Praze. Společnost Porsche a ČVUT Praha spolupracují od roku 1996 v oblasti technických výpočtů a simulací. Cena „Porsche Engineering Award“ je udělována od roku 2006 a přispívá k dalšímu upevnění vztahů mezi oběma partnery.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Porsche oceňuje absolventy ČVUT


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.