Přeposlat Nejbezpečnější model Volvo XC60 sbírá další trumfy

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nejbezpečnější model Volvo XC60 sbírá další trumfy

30.06.2009 | Tisková zpráva - Volvo | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Popularita nového crossoveru narůstá nejen v prodejích na českém trhu. Jeho kvality přesvědčily současně dámskou i dětskou porotu anket „Lady Car 2009“ a „Baby Car 2009“.

Popularita nového crossoveru narůstá nejen v prodejích na českém trhu. Jeho kvality přesvědčily současně dámskou i dětskou porotu anket „Lady Car 2009“ a „Baby Car 2009“. V rámci doprovodného programu letošního AUTOSALONU BRNO byl vyhlášen čtrnáctý ročník laické soutěže BABYCAR 2009. Dětská porota složená z dívek a chlapců ve věku sedm až patnáct let hodnotila podle „dětských“ kritérií devatenáct osobních automobilů. Kupodivu se dětská porota shodla také s porotou, která v letošním roce vybírala LADYCAR. Na první místo tak děti daly Volvo XC60 a hlavním důvodem pro jeho volbu byla bezpečnost. Druhé místo patří vozu Aston Martin V8 Vantage a jako třetí se umístil MINI Cooper Cabrio. Porota Lady Car, která volila v tomto složení: Zlata Adamovská, Iveta Lutovská, Iva Kubelková, Lucie Čevelová, Lucie Váchová a Lucie Kučerová, kladla důraz především na bezpečnost, kvalitu, design a velký prostor v automobilu. Jasným vítězem splňujícím všechny tyto parametry se stalo Volvo XC60. Hodnotící nejvíce ocenili revoluční systém City Safety dodávaný ve standardní výbavě, který napomůže eliminovat až tři čtvrtiny nehod. Zapůsobil také dynamický design s výraznou maskou i klínový bočním profilem a výraznými zadními světly, díky nimž je nová XC60 snadno identifikovatelná i z dálky.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nejbezpečnější model Volvo XC60 sbírá další trumfy


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.