Přeposlat Yeti je naše interpretace moderního SUV

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Yeti je naše interpretace moderního SUV

13.03.2009 | Tisková zpráva - Škoda | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Představitelé automobilky Škoda odpovídali na ženevském výstavišti na dotazy pro web Škoda Auto, jak vidí nový model Škoda Yeti a jeho šance na úspěch u zákazníků.

Představitelé automobilky Škoda odpovídali na ženevském výstavišti na dotazy pro web Škoda Auto, jak vidí nový model Škoda Yeti a jeho šance na úspěch u zákazníků. Vedoucích představitelů automobilky jsme se zeptali, jak se jim líbí nová Škoda Yeti, jak jsou spokojeni s reakcemi novinářů na nový model, co si myslí jeho šancích na trhu v době, která automobilovému průmyslu právě nepřeje, a také jak je firma připravena na zahájení sériové výroby. Tady jsou jejich odpovědi: Dr. Eckhard Scholz, člen představenstva Škoda Auto zodpovědný za oblast technického vývoje Yeti představuje naši interpretaci moderního SUV s vysoce efektivními benzinovými motory TSI a naftovými agregáty se systémem vstřikování paliva Common rail, které plní náročnou normu EU5. Vůz fantastický na silnici i v terénu, jako dvoukolka i s pohonem 4x4 (mnozí konkurenti nejsou zdaleka tak dobří). Yeti, to je nejvyšší kvalita všech použitých materiálů, i auta samotného. Jsem přesvědčený, že bude u zákazníků velmi oblíbený a úspěšný. Horst Mühl, člen představenstva Škoda Auto zodpovědný za oblast výroby a logistiky Yeti je nový vynikající produkt, nová linie a vypadá skvěle. Myslím, že ve stávající situaci je Ženeva tím správným místem ve správný čas, kde se Yeti představil. Náš pobočný závod v Kvasinách je na jeho výrobu velmi dobře připraven. V současné době již probíhá výroba tzv. „nulté“ série, normální sériovou výrobu zahájíme počátkem měsíce května. Fred Kappler, člen představenstva Škoda Auto zodpovědný za oblast prodeje a marketingu Nový model Yeti je skvělé auto a bylo zde i skvěle přijato. Na vybraných trzích ho začneme prodávat v létě, tradičně samozřejmě nejdříve v Česku, na Slovensku a v Německu, postupně (přibližně od září) pak i na dalších trzích. Pro letošní rok nemáme stanoveny žádné kvóty na počty prodaných aut, předpokládáme ale, že na většině zahraničních trhů bude Yeti k dostání v průběhu příštího roku. Jozef Kabaň, šéfdesignér Škoda Auto Už na koncernovém večeru před zahájením autosalonu bylo k vidění mnoho zajímavých projektů, včetně Yetiho. Ten je navíc úplně novým autem, otevírajícím pro značku Škoda zcela nový segment trhu. Je dobře, že tak optimistické a suverénní auto jako je Yeti přichází na trh právě teď. Je nejenom atraktivní, ale hlavně velice racionálně postavené. Mám na mysli zejména velmi vyváženou kombinaci prostoru, kvality použitých materiálů, nízké spotřeby i hodnot CO2.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Yeti je naše interpretace moderního SUV


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.