Přeposlat Allianz křižovatky

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Allianz křižovatky

03.11.2011 | Allianz Direct | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Nová interaktivní hra Allianz pojišťovny, určená pro chytré telefony. Allianz pak každý měsíc vyhodnotí tři nejlepší, kteří získají 50% slevu na povinné ručení.

 

Allianz křižovatky

 

Allianz pojišťovna dlouhodobě podporuje bezpečnost na silnicích a motivuje řidiče k zodpovědnému chování za volantem, proto vytvořila novou interaktivní hru pro chytré telefony. Velmi hravou formou si tak můžete trénovat situace, které musí denně v provozu řešit motoristé, tedy správný postup při projíždění křižovatek.

 

Allianz křižovatky

 

Ale pozor! Jako hráč a majitel vozidla si navíc můžete jejím prostřednictvím snížit i sazbu povinného ručení. Allianz každý měsíc vyhodnotí tři nejlepší z vás, kteří získají 50% slevu na povinné ručení (sleva se opakovaným vítězstvím nepřenáší, nenavyšuje a hráč musí být do hry zaregistrován).

 

Allianz křižovatky

 

Ovládání

Jako hráč určujete, v jakém pořadí budou projíždět vozidla křižovatkami. Časové limity se vám v každém kole zkracují a současně roste obtížnost situace: přibývají tramvaje, auta a častěji se objevují křižovatky bez vyznačených hlavních silnic. Novinku z Allianz lze přirovnat třeba k pilotnímu trenažéru, ovšem s tím rozdílem, že trénovat můžete kdykoliv a kdekoliv. Hra oceňuje rychlost i vytrvalost, čím obtížnější kolo zdoláváte, tím roste i váš bodový zisk.

 

Allianz křižovatky

 

Výhody hry:
 

- jednoduché ovládaní autíček, super grafika, stále nové křižovatky
- časové limity a zvyšující se náročnost
- jde o soutěžní hru! Každý měsíc budou odměněni 3 výherci
- jako bonus najdete interaktivní mapy nebezpečných křižovatek metropolí ČR
- na hře spolupracovali dopravní experti a Policie ČR

Tato soutěžní hra vznikla ve spolupráci s dopravními odborníky a Policií ČR a nabízí motoristům také možnost prohlédnout si kritické křižovatky v největších městech České republiky. Je i skvělým pomocníkem učitelů a vychovatelů při dětské dopravní výchově. Pracuje ve standardně dostupných operačních systémech, kterými jsou chytré telefony vybaveny a všichni si ji mohou stáhnout zdarma.
 

 

Allianz křižovatky

 

Přejeme šťastnou jízdu!

 

Allianz křižovatky

 

S vámi od A do Z
Allianz pojišťovna, a.s.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Allianz křižovatky


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.