Přeposlat Největší prodejní a servisní místo v ČR otevře své brány v Praze na Proseku

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Největší prodejní a servisní místo v ČR otevře své brány v Praze na Proseku

07.04.2009 | Tisková zpráva - Porsche | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Porsche Inter Auto CZ, největší prodejce nových vozů na českém trhu, otevře v průběhu tohoto roku na pražském Proseku největší prodejní a servisní místo v tuzemsku.

Porsche Inter Auto CZ, největší prodejce nových vozů na českém trhu, otevře v průběhu tohoto roku na pražském Proseku největší prodejní a servisní místo v tuzemsku. V nově rozšířeném areálu bude na celkové ploše 35 000 m2 pro zákazníky připraveno kompletní portfolio vozů Porsche, Audi, Volkswagen i Škoda, a to včetně servisního a dílenského zázemí. „V centru naší pozornosti je především prvotřídní péče a maximální komfort zákazníka, a to jak při výběru nového vozu, tak i následné péči o něj. Snažíme se proto, aby u nás návštěvníci nalezli ucelenou nabídku na jednom místě,“ komentuje hlavní důvody výstavby za více než 300 milionů korun generální ředitel Porsche Inter Auto CZ pan Josef Roider a dodává:“ V tomto roce navíc, na rozdíl od jiných prodejců, očekáváme další výrazný nárůst počtu prodaných automobilů. Jen značku Porsche čeká na podzim již druhá významná premiéra tohoto roku v podobě modelu Panamera, o který je již nyní ze strany zákazníků velký zájem.“ Otevření nových prostor bude probíhat postupně. Stávající showroomy Volkswagen a Audi, který také prošel významným rozšířením a je v současné době největším prodejním místem této značky v tuzemsku, doplní v květnu autosalon Škoda. V září pak v nových větších prostorách přivítá návštěvníky showroom Porsche, který se na Prosek přestěhuje ze Smíchova. „Otevřením rozšířeného prodejního a servisního areálu chceme uspokojit neustále rostoucí poptávku po značkách v našem zastoupení. Jen za minulý rok jsme prodali více než 1 100 automobilů a v horizontu následujících dvou letech očekáváme nárůst prodejů na více než 2 400 vozů za všechny značky,“ uvádí ředitel Porsche Praha-Prosek pan Michael Antosch a doplňuje: „Díky rozšíření můžeme také našim klientům nabídnout ještě kvalitnější služby. Nově budeme například disponovat až 130 parkovacími místy či budeme schopni uskladnit více než 8 000 pneumatik. Kromě toho u nás vznikne 60 nových pracovních míst, kde najdou uplatnění především prodejci vozů a servisní pracovníci. Celkem tak bude našim zákazníkům jen na Proseku k dispozici na 160 zaměstnanců.“ V novém areálu budou návštěvníci moci, kromě samotného nákupu a servisu vozů, využít také mnoho doplňkových služeb, jako je například prodej a výkup ojetých vozů, prodej originálních náhradních dílů a příslušenství, zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy a mnoho dalších.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Největší prodejní a servisní místo v ČR otevře své brány v Praze na Proseku


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.