Přeposlat Ford získal ocenění Companybest 2008

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Ford získal ocenění Companybest 2008

07.02.2009 | Tisková zpráva - Ford | Ostatní články | Komentářů: 0 |

AUTOBEST, mezinárodní sdružení evropských motoristických publicistů, udělilo společnosti Ford of Europe prestižní ocenění „Companybest 2008” za významné investice do automobilové výroby v regionu střední a východní Evropy, zejména v Rumunsku.

AUTOBEST, mezinárodní sdružení evropských motoristických publicistů, udělilo společnosti Ford of Europe prestižní ocenění „Companybest 2008” za významné investice do automobilové výroby v regionu střední a východní Evropy, zejména v Rumunsku. Osmé slavnostní vyhlašování cen AUTOBEST se letos konalo 29. ledna ve Velkém tanečním sále nového hotelu Four Seasons Bosphorus v tureckém Istanbulu. Ceremoniálu se zúčastnilo více než 150 osob včetně členů poroty, klíčových představitelů tureckého automobilového průmyslu, uznávaných novinářů a VIP hostů. „Jsem velmi potěšen, že jsem mohl jménem týmu Ford of Europe přijmout ocenění Companybest pro nejlepší společnost roku,“ řekl John Fleming, prezident a generální ředitel evropského Fordu. „Toto ocenění pro nás znamená velmi mnoho. V celém regionu střední a východní Evropy jsme velmi tvrdě pracovali na rozvinutí obchodní činnosti Fordu a nalezení mnoha zákazníků, které k naší značce přišli poprvé,“ dodal. Fleming se krátce vyjádřil také k vyhlídkám evropského Fordu do blízké budoucnosti. „Pro automobilový průmysl nastala velmi obtížná doba, zcela určitě ta nejhorší, jakou jsem během své kariéry poznal. Jsem si však jist, že společnost Ford of Europe vyjde z tohoto obtížného období ještě silnější. Ocenění, které jsme přebrali, je pro nás velkým povzbuzením,“ řekl. Organizace AUTOBEST se sídlem v rumunské Bukurešti sdružuje odborníky na automobilový průmysl z patnácti zemí střední a východní Evropy. Svého zástupce v odborné porotě má také Česká republika.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Ford získal ocenění Companybest 2008


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.