Přeposlat Citroën přichází s novým automobilovým konfigurátorem určeným pro koncept DS INSIDE

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Citroën přichází s novým automobilovým konfigurátorem určeným pro koncept DS INSIDE

19.05.2009 | Tisková zpráva - Citroën | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Citroën oznamuje, že na webové stránce www.dsinside.citroen.com otevřel designové studio. Tento dosud nevídaný konfigurátor poslouchá na slovo a uživatel si může tvořit a vybírat verze konceptu dle svého gusta.

Citroën oznamuje, že na webové stránce www.dsinside.citroen.com otevřel designové studio. Tento dosud nevídaný konfigurátor poslouchá na slovo a uživatel si může tvořit a vybírat verze konceptu dle svého gusta. Konfigurátor DS INSIDE, který se vyznačuje inovativní a hravou ergonomií, přetváří již zavedené kódy. V rámci 3D rozhraní využívajícím technologii Paper Vision si můžete vybrat mezi dvěma světy – „Paris style“ a „Ethnic“ a na displeji si takřka reálně vytvořit vlastní koncept DS INSIDE. Díky nabízeným technologiím a grafickému zpracování ustupuje rozhraní do pozadí a do popředí se dostává vůz. Základním prvkem se stává DS INSIDE: navigace „mouse gesture“ poslouchá na slovo uživatele. Ten může svůj vůz vymodelovat podle přání, udělat si ho takový, jaký opravdu chce: osobní a jedinečný. K dispozici má miliony různých konfigurací, od barvy střechy přes zpětná zrcátka po barvu karoserie! Zájemce konfiguruje svůj vůz lehkým dotykem, načrtnutím rysů nebo nastíněním tvarů. Křížkem vše zruší, kolečkem vygumuje, písmenem V potvrdí a písmenem C změní úhel kamery: konfigurace nebyla nikdy tak hravá a ultraosobní, podle vkusu, chuti nebo momentální nálady. Koncept se stává šperkem, součástí sbírky, kterou může uživatel internetu pochopitelně uložit, sdílet s ostatními či šířit dál.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Citroën přichází s novým automobilovým konfigurátorem určeným pro koncept DS INSIDE


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.