Přeposlat Citroën otevírá nové školicí středisko v Čestlicích u Průhonic

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Citroën otevírá nové školicí středisko v Čestlicích u Průhonic

24.06.2009 | Tisková zpráva - Citroën | Ostatní články | Komentářů: 0 |

CITROËN ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. otevírá nové školicí středisko! Jedná se o školicí středisko PSA Peugeot Citroën, jež je společné pro obě značky.

CITROËN ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. otevírá nové školicí středisko! Jedná se o školicí středisko PSA Peugeot Citroën, jež je společné pro obě značky. Nachází se na nové adrese v obchodní a průmyslové zóně v Čestlicích. Toto středisko slouží k technickým a obchodním školením sítě autorizovaných zástupců značky, opravců a prodejců. Celková plocha školícího centra je 1.100 m2. Obě značky mají na místě kanceláře se svými školiteli a technickými delegáty. Nachází se zde celkem 3 učebny, z nichž jedna učebna je počítačová. Dílenská učebna je vybavena třemi čtyřsloupovými hevery a má plochu cca 600 m2. Všechny učebny jsou vybaveny dataprojektory a všechny počítače centra (cca 20) jsou propojeny do zastoupení značek v ČR a do centrály v Paříži. V dílenské části se nachází i tzv. "kompetenční centrum", kde mohou obě značky odborně řešit složitější technické případy spolu s centrálou dálkovým propojením. Obě značky disponují veškerým potřebným aktuálním didaktickým materiálem - stojany s motory, palubními deskami, nápravami atd. Centrum je vybaveno poslední diagnostikou výrobce a má i speciální vybavení na školení multiplexních rozvodů automobilů. Obě značky zde mohou provádět svá technická i obchodní školení nezávisle jedna na druhé. Celkem je zde možné školit najednou až 50 posluchačů.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Citroën otevírá nové školicí středisko v Čestlicích u Průhonic


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.